Główny Specjalista ds. Zakupów #40;m/k#41;
FACHPRACA
Warszawa, Poland
4 d. temu

Imar Service Group (nr rej. agencji zatrudnienia : 114) - od 1997 roku specjalizujemy się w usługach pracy tymczasowej, rekrutacji stałej, outsourcingu oraz payrollu.

W naszej codziennej pracy stawiamy na otwartą komunikację, profesjonalną obsługę Klientów i Kandydatów oraz doradzanie najlepszych rozwiązań dopasowanych do potrzeb naszych kontrahentów.

Dla naszego klienta

Orange Polska, poszukujemy osób na stanowisko :

Główny Specjalista ds. Zakupów (m / k)

Zadania :

  • Zarządzanie procesami zakupowymi kategorii związanych z budową i utrzymaniem systemów telekomunikacyjnych na podstawie planów biznesowych,
  • Prowadzenie negocjacji w projektach zakupowych,
  • Stały monitoring i analizę rynku dostawców dla wybranych kategorii,
  • Analizę planów biznesowych i potrzeb klientów wewnętrznych,
  • Doradztwo i opiniowanie rozwiązań biznesowych w projektach innych niż zakupowe,
  • Współpracę międzynarodową z innymi krajami, np. Francją, Hiszpanią, Rumunią, Słowacją.
  • Wymagania :

  • Wykształcenie wyższe preferowane techniczne,
  • Znajomość rynku i doświadczenie w zakresie współpracy z dostawcami sprzętu telekomunikacyjnego,
  • Znajomość języka angielskiego w stopniu umożliwiającym pracę w międzynarodowym środowisku,
  • Umiejętność skutecznego przekonywania rozmówców do swoich racji,
  • Dążenie do realizacji wyznaczonych celów,
  • Zdolność budowania trwałych relacji z klientami wewnętrznymi oraz dostawcami.
  • Oferujemy :

  • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę,
  • Atrakcyjne wynagrodzenie,
  • Interesującą i pełną wyzwań pracę w firmie o wiodącej pozycji na rynku w swojej branży,
  • Realną możliwość rozwoju i podnoszenia kwalifikacji zawodowych,
  • Przyjazną atmosferę w miejscu pracy, wsparcie współpracowników i przełożonych.
  • Aplikuj
    Dodaj do ulubionych
    Usuń z ulubionych