Lektor angielskiego - ul. Postępu, Warszawa
British School ICT
Warszawa, Mazowieckie
3 d. temu
source : Lento.pl

Ogólnopolska Szkoła Językowa poszukuje doświadczonego lektora do poprowadzenia zajęć z języka angielskiego w siedzibie klienta w Warszawie, ul.

Postępu. Do poprowadzenia : - kurs indywidualny 2x60min / tyg na poziomie A1 terminy zajęć do ustalenia w godzinach 7 : 30-8 : 30 Oferujemy dogodne warunki współpracy, terminową wypłatę wynagrodzenia oraz wsparcie metodyczne.

Osoby zainteresowane prosimy o przysłanie aktualnego CV oraz o informacje, na który z powyższych kursów się zgłaszają. Do aplikacji prosimy dopisać klauzulę : ,,Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016 / 679 z dnia 27 kwietnia 2016 r.

w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95 / 46 / WE (Ogólne rozporządzenie o ochronie danych)).

Jednocześnie wyrażam zgodę na przetwarzanie przez ogłoszeniodawcę moich danych osobowych na potrzeby przyszłych rekrutacji.

Oświadczam, że zostałem poinformowany o prawie wglądu do swoich danych i możliwości żądania uzupełnienia, uaktualnienia, sprostowania oraz czasowego lub stałego wstrzymania ich przetwarzania lub ich usunięcia.

Informujemy, że Administratorem Państwa danych jest British School ICT, Sp. z o.o. Sp. komandytowa, ul. Bolkowska 2D / H3, 01-466 Warszawa.

Celem zbierania i przechowywania danych osobowych jest prowadzenie procesu rekrutacyjnego przez British School ICT, Sp. z o.

o. Sp. komandytowa oraz organizacja kursów. Przysługuje Pani / Panu prawo do żądania dostępu do danych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, jak i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania, a także do przenoszenia danych.

Ma Pan / Pani również prawo do cofnięcia zgody w dowolnym momencie bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej cofnięciem, a także do wniesienia skargi do organu nadzorczego.

Uprzejmie informujemy, że Pan / Pani dane nie podlegają zautomatyzowanemu podejmowaniu decyzji, w tym profilowaniu. Pana / Pani dane osobowe nie będą przekazywane osobom trzecim bez wyraźnej zgody.

Pana / Pani dane będą przetwarzane do dwóch lat po dokonaniu zgłoszenia. Wyrażenie zgody na przetwarzanie danych osobowych jest dobrowolne, ale niezbędne do realizacji procesu rekrutacji.

Aplikuj
Mój adres email
Klikając przycisk "Kontynuuj", wyrażam zgodę neuvoo na przetwarzanie moich danych i wysyłanie powiadomień e-mailem, zgodnie z zasadami przedstawionymi przez neuvoo. W każdej chwili mogę wycofać moją zgodę lub zrezygnować z subskrypcji.
Kontynuuj
Formularz wniosku