Specjalista ds. Wsparcia Technicznego z j. niemieckim
Arche Consulting Sp. z o.o. Sp. k.
Katowice, Śląskie
2 d. temu
source : Lento.pl

Firma Arche Consulting jest tworzona przez ludzi z pasją, łączących wiedzę i doświadczenie uzyskane dzięki kilkuletniej praktyce w prowadzeniu projektów rekrutacyjnych, doradczych i szkoleniowych dla różnorodnych pod kątem wielkości i kapitału firm.

Aktualnie dla Naszego klienta poszukujemy osób na stanowisko : Specjalista ds. Wsparcia Technicznego z j. niemieckim Miejsce pracy : Katowice Zakres obowiązków :

 • diagnoza i rozwiązywanie problemów technicznych (telefonicznie, mailowo oraz przez chat),
 • udzielanie wsparcia Klientowi oraz identyfikacja jego potrzeb,
 • klasyfikacja zgłoszeń oraz zapisywanie interakcji z Klientami w odpowiedniej bazie danych CRM,
 • współpraca z inżynierami przy testowaniu i udoskonalaniu produktów,
 • tworzenie dokumentacji technicznej oraz najlepszych rozwiązań i praktyk,
 • współpraca z działem technicznym i obsługą klienta,
 • pomoc w ciągłym doskonaleniu produktów klienta. Wymagania :
 • doświadczenie w pracy w dziale obsługi Klienta bądź przy wsparciu Klienta w zakresie rozwiązywania technicznych problemów związanych z oferowanymi urządzeniami,
 • biegła znajomość języka niemieckiego oraz komunikatywna znajomość języka angielskiego,
 • komunikatywność, nastawienie na pomoc w rozwiązywaniu problemów,
 • mile widziane wiedza lub doświadczenie z zakresu : SQL 2005, SQL 2008 lub SQL 2012 oraz Technologii LAN / WAN
 • znajomość systemów operacyjnych (Windows 7, 8, 10; Server 2008, 2012) będzie dodatkowym atutem. Nasz klient oferuje :
 • pełne wsparcie w zakresie rozwoju zawodowego,
 • otwarta ścieżka rozwoju w ramach struktur firmy,
 • możliwość udziału w szkoleniach podnoszących kwalifikacje,
 • atrakcyjne wynagrodzenie oraz szeroki pakiet benefitów pozapłacowych (m.in. karta Multisport , opieka medyczna, możliwość skorzystania z porad doradcy finansowego, psychologa lub prawnika itp.
 • Informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami. W aplikacji prosimy o zawarcie klauzuli : Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez Arche Consulting Sp.

  z o.o. Sp. K. moich danych osobowych, zawartych w niniejszym formularzu lub / i w innych przekazanych przeze mnie dokumentach, w celu, związanym z udziałem mojej osoby w niniejszym procesie rekrutacyjnym.

  Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez Arche Consulting Sp. z o.o. Sp. K. moich danych osobowych, zawartych w niniejszym formularzu lub / i w innych przekazanych przeze mnie dokumentach, w celu prowadzenia i administrowania procesami przyszłych procesów rekrutacyjnych z udziałem mojej osoby.

  Wyrażam zgodę na udostępnienie moich danych osobowych przez Arche Consulting Sp. z o.o. Sp. K. potencjalnym pracodawcom w celu związanym z przedstawieniem im mojej kandydatury w ramach prowadzonych procesów rekrutacyjnych z udziałem mojej osoby.

 • Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez Arche Consulting Sp. z o.o. Sp. K. moich danych osobowych w zakresie : imię i nazwisko, adres e-mail, numer telefonu;
 • w celu przesyłania informacji handlowych drogą elektroniczną. Administratorem danych osobowych jest Arche Consulting Sp.

  z o.o. Sp. K. z siedzibą w Katowicach (40-035) przy ul. Jagiellońska 6 / 8. W przypadku wyrażenia przedmiotowej zgody, Pani Pana dane osobowe będą przetwarzane w celu związanym z prowadzeniem procesu rekrutacyjnego z udziałem Pani / Pana osoby.

  Dane osobowe mogą być udostępnione na rzecz potencjalnego pracodawcy oraz mogą być przekazane podmiotom upoważnionym na podstawie przepisów prawa.

  Przysługuje Pani / Panu prawo dostępu do treści swoich danych oraz prawo ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, prawo do przenoszenia danych, prawo wniesienia sprzeciwu, prawo do cofnięcia zgody w dowolnym momencie bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania (jeżeli przetwarzanie odbywa się na podstawie zgody), którego dokonano na podstawie zgody przed jej cofnięciem.

  Przysługuje Pani / Panu także prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego (PUODO) gdy uzna Pani / Pan, iż przetwarzanie danych osobowych Pani / Pana dotyczących narusza przepisy ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r.

  Podanie danych jest dobrowolne, ale niezbędne do realizacji ww. celu. W razie pytań dotyczących zasad prywatności i przetwarzania danych należy kontaktować się pod adresem email : KRAZ : 8162

  Zgłoś tę pracę
  checkmark

  Thank you for reporting this job!

  Your feedback will help us improve the quality of our services.

  Aplikuj
  Mój adres email
  Klikając przycisk "Kontynuuj", wyrażam zgodę neuvoo na przetwarzanie moich danych i wysyłanie powiadomień e-mailem, zgodnie z zasadami przedstawionymi przez neuvoo. W każdej chwili mogę wycofać moją zgodę lub zrezygnować z subskrypcji.
  Kontynuuj
  Formularz wniosku