operator koparki z j.niemieckim
MAX BAU Sp. z o.o.
Opole, Opolskie
2 d. temu
source : Lento.pl

Specjalizujemy się głównie w budowie sieci zewnętrznych wod.-kan. na terenie Niemiec. Zatrudniamy już 200 pracowników w tym : operatorów koparek, brygadzistów zewnętrznej sieci wod-kan.

brukarzy, pracowników ogólnobudowlanych głównie ze znajomością j. niemieckiego. W związku z dynamicznym rozwojem firmy planujemy w przyszłym roku zwiększyć liczbę pracowników Wymagania : - minimum 5 letnie doświadczenie na ww.

stanowisku - wykształcenie zawodowe lub techniczne - samodzielność - sumienność - dokładność oraz rzetelność Oferujemy : -umowę o pracę -wysokie wynagrodzenie od 7000 do 12000 PLN netto -dopłaty do świadczenia rodzinnych (KINDERGELD) -urlopy niemieckie (SOKA) -zapewniamy dojazd do pracy z Polski do Niemiec, a co tydzień lub 2 tygodnie zjazd do Opola(z możliwością pozostawienia auta na 24 h strzeżonej bazie w Opolu) Osoby spełniające ww.

warunki prosimy o przesyłanie aplikacji Informujemy, iż będziemy się kontaktować tylko z wybranymi kandydatami

Zgłoś tę pracę
checkmark

Thank you for reporting this job!

Your feedback will help us improve the quality of our services.

Aplikuj
Mój adres email
Klikając przycisk "Kontynuuj", wyrażam zgodę neuvoo na przetwarzanie moich danych i wysyłanie powiadomień e-mailem, zgodnie z zasadami przedstawionymi przez neuvoo. W każdej chwili mogę wycofać moją zgodę lub zrezygnować z subskrypcji.
Kontynuuj
Formularz wniosku