Cukiernik/ z doświadczeniem praca w Piasecznie
Piekarnia
Piaseczno, Mazowieckie
2 d. temu
source : Lento.pl

Dynamicznie rozwijająca się Piekarnia-Cukiernia zatrudni osobę na stanowisku : Cukiernik Miejsce pracy : Piaseczno system pracy : 07 : 00 -

15 : 00 lub 06 : 00 - 14 : 00 Kluczowe zadania i odpowiedzialność : · Produkcja wszelkiego rodzaju wyrobów cukierniczych np.

ciast, ciastek, tortów zgodnie z recepturami, · Kontrola jakości surowców oraz przygotowanie ich do produkcji; · Przygotowywanie różnego rodzaju nadzień, np.

 • kremów, polew, galaretek, owoców, Formowanie i wypiek lub smażenie, w zależności od rodzaju ciasta; · Zapobieganie powstawania wad i odstępstw od norm jakościowych przy produkcji ciast i ciastek;
 • Utrzymywanie porządku i czystości na stanowiskach pracy · przestrzeganie obowiązujących zasad bhp i ppoż. Oczekiwania : · Doświadczenie w pracy w cukierni, · Umiejętność pracy w zespole, · Umiejętność skutecznego działania pod presją czasu, · Umiejętność dążenia do wyznaczonych rezultatów, · Odpowiedzialność za realizację wyznaczonych celów, Oferujemy : · · Stawkę od 3000 do 3200 na rękę · Możliwość rozwoju zawodowego, · Możliwość wdrażania własnych pomysłów i usprawnień, · Przyjazną atmosferę w pracy z zaangażowanym zespołem, · Stabilną i długofalową współpracę z firmą.
 • Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie swojego CV lub portfolio swoich wyrobów cukierniczych Prosimy o dopisanie : Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w aplikacji dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.

  08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity : Dz.U.z 2015r., poz. 2135 z późn. zm.)

  Aplikuj
  Dodaj do ulubionych
  Usuń z ulubionych
  Aplikuj
  Mój adres email
  Klikając przycisk "Kontynuuj", wyrażam zgodę neuvoo na przetwarzanie moich danych i wysyłanie powiadomień e-mailem, zgodnie z zasadami przedstawionymi przez neuvoo. W każdej chwili mogę wycofać moją zgodę lub zrezygnować z subskrypcji.
  Kontynuuj
  Formularz wniosku