Praca dla montera okien | Renowacja
Jobxion Poland sp. z o.o
Warsaw, PL
5 d. temu
source : Europa.jobs

Jobxion Poland sp. z o.o. jest certyfikowaną Agencją Pośrednictwa Pracy (nr KRAZ 13137) świadczącą usługi pozyskiwania pracowników na holenderski rynek budowlany.

W 2019 roku dysponowaliśmy ponad 100-tką projektów miesięcznie, na które skierowaliśmy ponad 500 fachowców z branży budowlanej! Chciałbyś dołączyć do naszego zespołu budowlanego na terenie Holandii?

Jesteś doświadczonym monterem okien i nie boisz się pracy na wysokościach? Posiadasz zdolności manualne oraz umiejętność czytania rysunku technicznego?

Świetnie, pracuj z nami! Aktualnie poszukujemy monterów okien do projektu renowacyjnego, który obejmuje demontaż starych i montaż już odrestaurowanych okien w zabytkowym kościele.

Miejsce projektu to słynące z wyrobu sera miasto Gouda, położone w zachodniej części kraju. Oczekiwania : XDoświadczenie w zawodzie XBrak lęku wysokości XUmiejętność obsługiwania urządzeń (piła, narzędzia do obróbki drewna) XUmiejętność pracy z dokumentacją techniczną XJęzyk angielski za poziomie pozwalającym na codzienną komunikację XPrawo jazdy kat.

 • B i własny samochód- mile widziane XUmiejętność pracy w zespole i dokładność Zobacz co oferujemy : XCotygodniowe wynagrodzenie zawsze na czas;
 • XLegalne zatrudnienie na podstawie holenderskiej umowy o pracę tymczasową; XHolenderskie ubezpieczenie zdrowotne; XPomoc polskiego koordynatora na miejscu w Holandii;
 • XPokoje jednoosobowe w domach wyposażonych w AGD i RTV z bezpłatnymi mediami i dostępem do Wifi; XCertyfikowane elektronarzędzia;
 • XBezpłatna nowa odzież robocza po przepracowanym tygodniu; XZwrot za każdy kilometr w wysokości 0,19 € z miejsca pracy na zakwaterowanie i z powrotem oraz rekompensata kosztów podróży w wysokości do 50 € netto (jeśli użytkujesz prywatny samochód);
 • XMożliwość korzystania z samochodu służbowego wraz z kartą paliwową na dojazdy do pracy w Holandii; XBonus za rekomendacje nowych pracowników w wysokości 50 euro netto za sprawdzone polecenie! XPomoc w zorganizowaniu środku transportu do Holandii.

  Zainteresowany? Odezwij się, nasi rekruterzy czekają na Ciebie! Podoba Ci się ta oferta pracy? Aplikuj, nie czekaj ! Zbuduj przyszłość z Jobxion!

  Zgłoś tę pracę
  checkmark

  Thank you for reporting this job!

  Your feedback will help us improve the quality of our services.

  Aplikuj
  Mój adres email
  Klikając przycisk "Kontynuuj", wyrażam zgodę neuvoo na przetwarzanie moich danych i wysyłanie powiadomień e-mailem, zgodnie z zasadami przedstawionymi przez neuvoo. W każdej chwili mogę wycofać moją zgodę lub zrezygnować z subskrypcji.
  Kontynuuj
  Formularz wniosku