Magazynier
FlexHR
Biały Bór, Polska
‎14 godz. temu

Możliwość rozwoju jest dla Ciebie ważna?

Chciałbyś pracować jako operator wózka widłowego?

Interesuje Cię stabilne zatrudnienie, pełne atrakcyjnych benefitów?

Mamy ofertę pracy dla Ciebie!

Stanowisko : Operator wózka widłowego

Jeśli :

  • Masz doświadczenie w pracy na stanowisku magazyniera
  • Jesteś osobą zaangażowaną, zmotywowaną
  • Posiadasz uprawnienia UDT to mamy ofertę pracy dla Ciebie!
  • Oferujemy :

  • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę bezpośrednio przez pracodawcę
  • Twój rozwój jest dla nas ważny masz zagwarantowany dostęp do szkoleń zewnętrznych i wewnętrznych
  • Praca od poniedziałku do piątku weekendy masz wolne (możliwość wyrobienia w tym czasie płatnych nadgodzin)
  • Zapewniamy dojazd do pracy zakładowym autobusem
  • Oferujemy opiekę zdrowotną - Ty wybierasz przychodnie z której chcesz korzystać!
  • Otrzymasz szeroki pakiet benefitów pozapłacowych oraz dofinansowań
  • Pracę w systemie 3-zmianowym
  • Pracę w nowoczesnej hali w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku
  • Ubezpieczenie grupowe
  • Możliwość awansu w strukturach firmy i realny wpływ na funkcjonowanie działu
  • Przejrzysty zakres przydzielonych obowiązków
  • Zapewniona odzież robocza oraz kompleksowe wdrożenie stanowiskowe
  • Twoje zadania :

  • Obsługa wózka widłowego
  • Przyjęcie i wydawanie towaru z magazynu
  • Uzupełnianie odpowiedniej dokumentacji
  • Dbałość o czystość na stanowisku pracy
  • Jesteś zainteresowany? Dzwoń, pisz, ślij CV! FlexHR. Wpis do KRAZ nr 9172. Polityka prywatności : flexhr.pl. Oferta pracy stałej.