Konsultant/ka ds. Obsługi Klienta
CCIG Group
dolnośląskie, Wrocław
‎1 godz. temu
source : dlaStudenta.pl

Aktualnie poszukujemy osoby na stanowisko :

Konsultant / ka ds. Obsługi Klienta

Twoje zadania :

  • telefoniczna obsługa Klientów sieci Play
  • doradzanie, negocjowanie, sprzedaż
  • budowanie relacji z Klientem
  • Poszukujemy osób z pasją chcących zdobywać doświadczenie zawodowe w obsłudze klienta oraz sprzedaży.

    Oferujemy :

  • rzetelne szkolenie przygotowujące do pracy
  • wsparcie doświadczonych trenerów- wynagrodzenie godzinowe, 17zł netto za każdą godzinę pracy
  • w zasięgu ręki atrakcyjny system premiowy
  • możliwość awansu w strukturach firmy
  • Oczekujemy :

  • statusu ucznia / studenta
  • wysokiej kultury osobistej
  • płynnego posługiwania się językiem polskim
  • pozytywnego nastawienia i uśmiechu
  • Miejsce : Wrocław Wrocław