Betoniarz - prefabrykacja (Pracownik tymczasowy) Belgia
Axialus S.A.
Kielce, Świętokrzyskie
3 d. temu
source : Lento.pl

Agencja pracy tymczasowej i doradztwa personalnego AXIALUS S.A z oddziałem w Warszawie, nr certyfikatu o dokonaniu wpisu podmiotu do rejestru podmiotów prowadzących agencje zatrudnienia : 9032, poszukuje osób zainteresowanych pracą tymczasową w Belgii.

Stanowisko : Betoniarz pracownik prefabrykacji Lokalizacja : Belgia Główne zadania :

  • Przygotowanie szalunków oraz układanie zbrojeń zgodnie z projektem
  • Betonowanie
  • Praca z suwnicą
  • Wykańczanie gotowych elementów Wymagania :
  • Doświadczenie w pracy przy produkcji prefabrykatów
  • Umiejętność obsługi suwnicy z poziomu 0
  • Dobra znajomość rysunku technicznego
  • Podstawowa znajomość języka angielskiego Zapewniamy :
  • Stabilne zatrudnienie w oparciu o polską umowę o pracę na warunkach belgijskich
  • Długoterminową współpracę
  • Wynagrodzenie ok.2000 euro / netto
  • Trzynastą pensję
  • Pokrycie kosztów dojazdów do pracy na terenie Belgii
  • Odzież roboczą
  • Inne dodatki zgodnie z legislacją belgijską Zainteresowane osoby zapraszamy do przesłania aplikacji lub kontakt telefoniczny +48 605 551 306.
  • Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się jedynie z wybranymi kandydatami. Prosimy o dopisanie klauzuli "Wyrażam zgodę na przechowywanie i przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.

    08.97 r. o Ochronie Danych Osobowych Dz.U. Nr 133 poz.883)

    Dodaj do ulubionych
    Usuń z ulubionych