Dyspozytor – Planista z językiem niemieckim
Freightliner PL
Rybnik, śląskie, Polska
‎23 godz. temu
source : Pracuj.pl

Dyspozytor Planista z językiem niemieckim

Miejsce pracy : Rybnik

Twój zakres obowiązków

  • planowanie i koordynowanie realizacji przewozów transgranicznych
  • zarządzanie pracą polskich i niemieckich maszynistów na swojej zmianie
  • współpraca z PKP PLK i DB Netz
  • monitorowanie ruchu pociągów w Niemczech i Polsce
  • rejestracja danych w systemie
  • Nasze wymagania

  • gotowość do pracy w systemie zmianowym średnio tylko 14 razy w miesiącu (7 dni i 7 nocy)
  • swobodna komunikacja i korespondencja pisemna w języku niemieckim
  • swoboda w obsłudze komputera m.in. MS Office
  • chęć zdobywania nowej wiedzy i rozwoju w firmie z branży kolejowej
  • rzetelność i dokładność
  • pozytywna energia i zdolności interpersonalne będą atutem
  • otwartość na wymianę doświadczeń i proponowanie nowych rozwiązań
  • To oferujemy

  • system zmianowy, który umożliwia dogodne planowanie życia prywatnego
  • szkolenie od podstaw w Warszawie i Berlinie
  • rozwój zawodowy w ciekawej branży w pozytywnej atmosferze
  • stabilne zatrudnienie w firmie, w której 86% pracowników twierdzi, że to Najlepsze Miejsce Pracy, potwierdzone miejscem wśród Top 15 Great Place to Work w 2021
  • pracę w nowoczesnym biurze, w doskonałej lokalizacji w centrum Warszawy (Metro Politechnika)
  • dodatkowe świadczenia pozapłacowe (m.in. szkolenia, opieka medyczna, ubezpieczenie grupowe, programy sportowe)
  • możliwość udziału w inicjatywach wewnętrznych oraz projektach non-profit wspierających organizacje społeczne
  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych
  • prywatna opieka medyczna
  • dofinansowanie nauki języków
  • dofinansowanie szkoleń i kursów
  • ubezpieczenie na życie
  • Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się wyłącznie z wybranymi kandydatami.

    Jesteśmy innowacyjną i dynamiczną, dużą spółką należącą do globalnego koncernu Genesee & Wyoming zatrudniającego ponad 7.

    500 pracowników na całym świecie, którego większościowym udziałowcem jest wiodący fundusz inwestycyjny Brookfield. Świadczymy usługi towarowych przewozów kolejowych w Polsce i w Niemczech oraz w ruchu transgranicznym przy wykorzystaniu nowoczesnego taboru.

    Dzięki wysokiemu poziomowi usług, terminowym dostawom oraz innowacyjnym rozwiązaniom technologicznym i organizacyjnym jesteśmy gotowi sprostać potrzebom najbardziej wymagających klientów.