Pielęgniarka/ Pielęgniarz
LUX MED
Wrocław, dolnośląskie, Polska
4 d. temu

Opis stanowiska

Praca w gabinecie zabiegowym w Centrum Medycznym LUX MED we Wrocławiu.

Oczekiwania :

  • Wykształcenie min. średnie medyczne - preferowane ukończone studia licencjackie / magisterskie na kierunku pielęgniarstwo;
  • Aktualne prawo wykonywania zawodu;
  • Mile widziane doświadczenie w pracy z dziećmi - w punkcie szczepień i / lub pobrań krwi;
  • Ukończony kurs specjalistyczny z zakresu : szczepień ochronnych, EKG;
  • Orientacja na Pacjenta, empatia, wysoka kultura osobista oraz dobra organizacja pracy własnej;
  • Dobrej znajomości obsługi komputera i urządzeń biurowych.
  • Oferujemy :

  • Zatrudnienie renomowanej i stabilnej firmie, będącej liderem w swojej branży;
  • Możliwości rozwoju zawodowego wg wytycznych Programu "Ścieżki rozwoju zawodowego Pielęgniarek i Położnych w Grupie LUX MED";
  • Różnorodne formy zatrudnienia;
  • Dodatkowe benefity (min. opieka medyczna, ubezpieczenie grupowe na życie, karta sportowa na preferowanych warunkach).
  • Miłą i przyjazną atmosferę;
  • Aplikuj
    Dodaj do ulubionych
    Usuń z ulubionych