Inżynier Nadzoru Budowy
Tarczyński S.A.
Twardogóra, dolnośląskie, Polska
5 d. temu
source : Pracuj.pl

Miejsce pracy : Twardogóra

Twój zakres obowiązków

  • nadzór nad pracami budowlanymi na obszarze prowadzonych inwestycji
  • koordynacja zamówień materiałów budowlanych oraz wyposażenia budowlanego
  • przygotowywanie zespolonych harmonogramów prac dla prowadzonych inwestycji
  • udział w odprawach ekip budowalnych wewnętrznych oraz podwykonawców pracujących przy inwestycjach
  • nadzór nad pracownikami budowy
  • kontrola nad przestrzeganiem przepisów BHP, regulaminu budowy, planu BIOZ podczas realizacji inwestycji
  • uzgadnianie zmian materiałowych w oparciu o zatwierdzone projekty budowy
  • projekty wykonawcze oraz oferty przetargowe
  • udział w przygotowaniu przetargów oraz udział w komisji przetargowej na realizację robót budowlanych
  • przygotowywanie dokumentacji odbiorowej do PINB
  • weryfikacja merytoryczna oraz zatwierdzanie faktur
  • przygotowywanie protokołów odbiorowych oraz prowadzenie odbiorów prac częściowych i końcowych
  • Nasze wymagania

  • wykształcenie wyższe (preferowany kierunek : budownictwo)
  • 5 lat doświadczenia na podobnym stanowisku
  • znajomość języka angielskiego na poziomie co najmniej B2 / C1
  • prawo jazdy kategorii B
  • uprawnienia budowlane do kierowania robotami budowlanymi
  • znajomość przepisów prawa budowlanego, prawa cywilnego itp.
  • praktyczna wiedzy dot. rozwiązań technicznych, materiałów budowalnych i ich zastosowania
  • umiejętności negocjacyjne, terminowość
  • Benefity

  • prywatna opieka medyczna
  • ubezpieczenie na życie
  • preferencyjne pożyczki
  • kawa / herbata
  • paczki świąteczne
  • program rekomendacji pracowników
  • Tarczyński S.A.

    Jesteśmy innowacyjnym producentem wysokiej jakości wędlin, parówek i przekąsek białkowych, a także najpopularniejszą wśród konsumentów marką kabanosów w Polsce, z ponad 78% udziałem rynkowym w tej kategorii.

    Nasze produkty eksportowane są obecnie do 30 krajów świata na 3 kontynentach, w tym m.in. USA, Niemiec, Wielkiej Brytanii, czy Azji.

    Od ponad 30 lat realizujemy misję naszej rodzinnej firmy, którą jest inspirowanie do mądrego odżywiania, żeby zmieniać życie na lepsze, w myśl idei JESZ LEPIEJ, ŻYJESZ LEPIEJ.