Kierownik ds. rekrutacji
Antal Sp. z o.o.
Gdańsk, Polska
‎2 godz. temu

Stanowisko : Kierownik ds. rekrutacji

Lokalizacja : Gdańsk

Miejsce pracy : w biurze / hybrydowo / praca mobilna

Wymiar pracy : Pełny etat

Typ umowy : Umowa o pracę

W tej roli rozwiniesz się na stanowisku menedżerskim, będziesz odpowiadać za kilka regionów, aktynie wpływać na procesy i politykę rekrutacyjną firmy.

Jeśli kiedykolwiek chciałaś eś zostać biznes partnerem dla zarządu i zająć się business development to jest to rola dla Ciebie : )

ZADANIA I OBOWIĄZKI :

  • zarządzanie zespołem specjalistów,
  • prowadzenie / koordynowanie procesów rekrutacyjnych na stanowiska niższego i / lub średniego szczebla,
  • budowanie całościowej strategii rekrutacyjnej zgodnej ze strategią rozwoju firmy,
  • odpowiedzialność za wyniki, budżet oraz rozwój regionu,
  • nadzór nad realizacją projektów rekrutacyjnych,
  • wdrażanie wskaźników KPI dotyczących rekrutacji,
  • realizacja planów sprzedażowych firmy.
  • JESTEŚ IDEALNYM KANDYDATEM, JEŚLI POSIADASZ :

  • doświadczenie na stanowisku menedżerskim w agencji pracy tymczasowej,
  • znajomość polskiego oraz zagranicznych rynków (poszukiwanie nowych dostawców, źródeł kandydatów),
  • aktywne prawo jazdy kategorii B,
  • znajomość języka angielskiego na poziomie B1.
  • OFERUJEMY :

  • pakiet benefitów (multisport, opieka zdrowotna, ubezpieczenie, paczki dla świeżo upieczonych rodziców itp),
  • miesięczna premia,
  • praca w systemie hybrydowym.
  • Zapraszamy do odwiedzenia naszej strony www.antal.pl