Medical Affairs Manager
Merial part of Boehringer Ingelheim.
Poland
1 d. temu

Medical Affairs Manager-189954

Aktualnie poszukujemy osoby na stanowisko :

Medical Affairs Manager (kardiologia)

Lokalizacja : Warszawa

W ramach tego stanowiska wybrana osoba będzie odpowiedzialna za zapewnienie najwyższej jakości serwisu medycznego dla klientów wewnętrznych i zewnętrznych korporacji w zgodzie z lokalnym prawem oraz zasadami obowiązującymi w BI w zakresie przydzielonych produktów.

Zakres obowiązków :

  • Tworzenie i utrzymywanie zasobów wiedzy medycznej dotyczącej podległych produktów
  • i obszarów terapeutycznych Kardiologia,

  • Skuteczne wprowadzenie na rynek nowego produktu / wskazania,
  • Współpraca z Działem Medycznym i Działem Marketingu przy wprowadzania leków na rynek, a także wnoszenie eksperckiej wiedzy medycznej do procesu opracowywania i akceptacji materiałów marketingowych oraz zapewnienie zgodności z lokalnymi przepisami prawa i wewnętrznymi procedurami,
  • Koordynacja, przegląd i monitorowanie skuteczności lokalnych działań medycznych,
  • Ścisła współpraca i budowanie relacji partnerstwa z ekspertami zewnętrznymi. Zapewnienie naukowej informacji o produktach i kierowanie projektami medycznymi (jak np. sympozja krajowe),
  • Inicjowanie i uczestniczenie w realizacji lokalnych programów medycznych,
  • Realizacja strategii publikacyjnych zgodnie z lokalnym / globalnym pozycjonowaniem produktu,
  • Zapewnienie szkolenia medycznego w celu przekazania wiedzy o produktach działowi sprzedaży oraz innym działom.
  • Oczekujemy :

  • Doświadczenia w firmie farmaceutycznej, w doradztwie medycznym, badaniach klinicznych, PV i rejestracji leków,
  • Wykształcenia wyższego uzyskany tytuł lekarza lub farmaceuty,
  • Znajomości języka angielskiego w stopniu biegłym ,
  • Umiejętność rozumienia potrzeb biznesowych, medycznych oraz potrzeb partnerów zewnętrznych,
  • Umiejętności analitycznych, negocjacyjnych i komunikacyjnych,
  • Bardzo dobrej organizacji własnej pracy oraz umiejętności budowania zespołu i sieci kontaktów.
  • Oferujemy :

  • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę.
  • Pracę w międzynarodowej korporacji i międzynarodowym środowisku,
  • Możliwość realizacji międzynarodowych projektów korporacyjnych,
  • Pakiet dodatkowych benefitów.
  • Medicine
  • Aplikuj
    Dodaj do ulubionych
    Usuń z ulubionych