Zastępca Głównej Księgowej
Kronospan
Jasło, podkarpackie, Polska
2 d. temu
source : Praca

Kronospan to światowy lider w produkcji wysokiej jakości produktów drewnopochodnych : płyt budowlanych, meblowych i paneli podłogowych, a także komponentów do ich produkcji, takich jak papier bazowy, żywice

i laminaty. Jesteśmy obecni w ponad 40 lokalizacjach na całym świecie. W Polsce posiadamy swoje zakłady w Szczecinie, Szczecinku, Poznaniu, Rudawie, Strzelcach Opolskich, Mielcu, Pustkowie i Jaśle.

Obecnie do jednego z naszych zakładów poszukujemy osoby (k / m) na stanowisko :

OPIS STANOWISKA :

  • Odpowiedzialność za terminowe regulowanie zobowiązań i kontrola płynności finansowej;
  • Kalkulacja podatku dochodowego;
  • Sporządzanie sprawozdań i deklaracji podatkowych;
  • Kontrola kosztów stałych;
  • Kontrola naliczania, księgowania i rozliczania bonusów sprzedażowych;
  • Weryfikacja i rozliczanie faktur zakupu, umów handlowych i wyjazdów służbowych;
  • Udział w inwentaryzacjach towarów handlowych, wyjaśnianie różnic inwentaryzacyjnych oraz wyceny stanów magazynowych;
  • Sporządzanie budżetów rocznych oraz kontrola ich wykonania;
  • Przygotowywanie bilansu miesięcznego i sprawozdania rocznego, a także innych raportów zgodnie z potrzebami Zarządu.
  • WYMAGANIA :

  • Praktyczne doświadczenie w zakresie pełnej księgowości;
  • Znajomość przepisów ustawy o rachunkowości i przepisów podatkowych;
  • Umiejętność współpracy z instytucjami finansowymi;
  • Wykształcenie wyższe kierunkowe;
  • Dobra znajomość języka angielskiego;
  • Bardzo dobra organizacja pracy, a także samodzielność i zaangażowanie.
  • OFERUJEMY :

  • Ambitne zadania w obszarze finansów i rachunkowości, a także szansę na dalszy rozwój zawodowy zgodnie z osobistymi predyspozycjami;
  • Szkolenia wewnętrzne i wsparcie merytoryczne w okresie wdrożenia;
  • Umowę o pracę bez okresu próbnego;
  • Stabilne zatrudnienie w dużej, międzynarodowej firmie, o ugruntowanej pozycji na rynku.
  • Zgłoś tę pracę