Sprzedawca w dziale mięsnym
PIOTR I TOMASZ F.H.U Piotr Skulimowski
Jabłonna Lacka, mazowieckie
2 d. temu

Warunki pracy i płacy

Miejsce pracy : Zobacz na mapie Targowa 1, 08-304 Jabłonna Lacka, powiat : sokołowski, woj : mazowieckie Zobacz na mapie Zakres obowiązków : Wykładanie mięsa i wędliny, utrzymywanie porządku na stanowisku pracy, miła obsługa klienta.

Rodzaj umowy : Umowa o pracę na czas nieokreślony Praca tymczasowa oferowana przez agencję : NIE Wymiar etatu : 1 Zmianowość : dwie zmiany Liczba godzin pracy w tygodniu : 40 Liczba godzin pracy w miesiącu : 160 Data rozpoczęcia : 01.

03.2020 Wynagrodzenie brutto : od 2 600 PLN System wynagradzania : Czasowo-premiowy ze staw. mies Zawód : sprzedawca* Typ propozycji : praca stała Zapewnienie wyżywienia : NIE Zapewnienie zakwaterowania : NIE Zatrudnienie od zaraz : NIE Pracodawca pokrywa koszt przejazdu do Polski : NIE Wymagania Dane pracodawcy Pracodawca : PIOTR I TOMASZ F.H.U Piotr Skulimowski Krótki

Aplikuj
Mój adres email
Klikając przycisk "Kontynuuj", wyrażam zgodę neuvoo na przetwarzanie moich danych i wysyłanie powiadomień e-mailem, zgodnie z zasadami przedstawionymi przez neuvoo. W każdej chwili mogę wycofać moją zgodę lub zrezygnować z subskrypcji.
Kontynuuj
Formularz wniosku