Pracownik Łańcucha Dostaw
S.C. Johnson Polska Sp. z o.o.
Gorzów Wielkopolski, Lubuskie
2 d. temu
source : Lento.pl

S.C. Johnson Polska Sp. z o.o. jest dynamicznie rozwijającą się firmą branży obuwniczej i chemicznej należącą do międzynarodowej firmy rodzinnej S.

C. Johnson, która jednym z największych producentów wiodących marek gospodarstwa domowego. Do zakładu w Gorzowie Wielkopolskim poszukujemy osoby na stanowisko Pracownika Łańcucha Dostaw.

Zakres obowiązków : · zapewnienie bezpieczeństwa podczas prac związanych z odbiorem i rozładunkiem z cysterny towarów niebezpiecznych · czynności związane z rozładunkiem cysterny : · opróżnianie materiałów niebezpiecznych ze zbiornika · prace magazynowe (podczas braku cystern pomoc w za i wyładunku towaru w magazynie) Oczekujemy : · znajomości przepisów ADR, · doświadczenia w operowaniu niebezpiecznymi substancjami chemicznymi, · gotowości do pracy w systemie 2 zmianowym, · dobrej organizacji pracy, wysokich standardów bezpieczeństwa · odpowiedzialności, komunikatywności, zaangażowania w pracy.

Mile widziane : · wykształcenie o profilu chemicznym, · badania psychologiczne, · ukończenie szkolenia BHP z uwzględnieniem wymagań ADR związanych z rozładunkiem przedmiotowych towarów niebezpiecznych, · uprawnienia do obsługi WJO, Oferujemy : -

atrakcyjne wynagrodzenie, - miłą atmosferę w zespole, - pracę w systemie II-zmianowym, - umowę o pracę, - pakiet socjalny (karta Multisport, karnety na basen, dofinansowanie do wakacji, dodatki świąteczne), -

dofinansowanie do posiłków w firmowej stołówce, - szkolenia podwyższające kwalifikacje i możliwość rozwoju zawodowego. Zainteresowane osoby prosimy o przesłanie CV wraz z klauzulą o ochronie danych osobowych.

Wysyłając swoje CV do firmy S.C. Johnson Polska Sp. z o.o. w Gorzowie Wlkp. wyrażają Państwo zgodę na przetwarzanie swoich danych osobowych.

Informuję, że administratorem Państwa danych jest firma S.C. Johnson Polska Sp. z o.o. w Gorzowie Wlkp. Państwa dane będą przechowywane przez okres 3 lat na potrzeby tej oraz przyszłych rekrutacji.

 • JEDNOCZEŚNIE INFORMUJEMY, IŻ ROZPATRYWANE BĘDĄ JEDYNIE APLIKACJE ZAWIERAJĄCE PONIŻSZĄ KLAUZULĘ O OCHORONIE DANYCH OSOBOWYCH : Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez S.
 • C. Johnson Polska Sp. z o.o. z siedzibą w Gorzowie Wlkp. ul. Kasprzaka 6a moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla celów obecnych i przyszłych rekrutacji (Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016 / 679 z dnia 27 kwietnia 2016 r.

  w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95 / 46 / WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych).

  Jednocześnie oświadczam, że zostałam / em poinformowana / ny, że S.C. Johnson Polska Sp. z o.o. z siedziba w Gorzowie Wlkp.

  ul. Kasprzaka 6a jest administratorem moich danych osobowych, że dane te będą przetwarzane wyłącznie w celu realizowania wszelkich czynności związanych z procesami obecnej i przyszłej rekrutacji oraz ewentualnym zawarciem umowy będącej podstawą zatrudnienia oraz związanych z tym zatrudnieniem, że moje dane osobowe będą przekazywane wyłącznie podmiotom uprawnionym na podstawie zawartych przez S.

  C. Johnson Polska Sp. z o.o. umów. Nadto oświadczam, że swoje dane udostępniam dobrowolnie oraz że zostałam / em pouczona / y o prawie dostępu do treści moich danych osobowych oraz ich sprostowania w przypadku, gdy są one niekompletne, nieaktualne lub nieprawdziwe, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.

  Aplikuj
  Dodaj do ulubionych
  Usuń z ulubionych
  Aplikuj
  Mój adres email
  Klikając przycisk "Kontynuuj", wyrażam zgodę neuvoo na przetwarzanie moich danych i wysyłanie powiadomień e-mailem, zgodnie z zasadami przedstawionymi przez neuvoo. W każdej chwili mogę wycofać moją zgodę lub zrezygnować z subskrypcji.
  Kontynuuj
  Formularz wniosku