Pracownik magazynu z orzeczeniem
Probet Sp. z o.o.
Gliwice, Śląskie
4 d. temu
source : Lento.pl

PROBET Sp. z o.o. działa na polskim rynku ponad 20 lat aktywnie wspieramy zatrudnienie osób na terenie całej Polski. Dbamy o pracowników budując pozytywne relacje wzajemnego zaufania, dzięki czemu rozwijamy się, pozyskując nowe rynki.

Rozpocznij pracę w charakterze pracownika magazynu.Pracownik magazynuMiejsce pracy : Gliwice, Św. Urbanakontakt : Rafał tel.

32) 413 15 50 wew. 4ZAKRES OBOWIĄZKÓW- drukowanie i tworzenie kodów kreskowych- obsługa konfekcjonerów- przyjmowanie dostaw (woreczków, etykiet)-

wyjaśnianie bieżących spraw magazynowych i telefonicznych- wsparcie prac magazynowych (załadunek i rozładunek)- przeliczanie towaru w nagłych sytuacjach,-

bieżąca aktualizacja stanu magazynowego workówWYMAGANIA- aktualne orzeczenie o niepełnosprawności- doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku-

obsługa komputera w stopniu dobrym ( Excel)OFERUJEMY- zatrudnienie na podstawie umowy o pracę i pełny etat.- wynagrodzenie 2000 zł netto-

pracę od poniedziałku do piątku w godz. od 08.00 do 16.00- przywileje wynikające z zatrudnienia w Zakładzie Aktywizującym osoby niepełnosprawne.

KONTAKT : Rafał tel. (32) 413 15 50 wew. 4Połączenie z pracownikiem działu HR jest równoznaczne z wyrażeniem zgody na przetwarzanie Państwa danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacjiCV i dane osobowe kandydatów otrzymane w ramach prowadzonej rekrutacji będą przechowywane przez okres niezbędny dla celów jej przeprowadzenia, jednak nie dłużej niż przez 2 miesiące od momentu ich otrzymania.

Osoby zainteresowane udziałem w kolejnych i podobnych procesach rekrutacji prosimy o zamieszczenie w swoim CV klauzuli o treści : "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w zgłoszeniu rekrutacyjnym na potrzeby obecnej oraz przyszłych rekrutacji, przez okres nie dłuższy niż 24 miesiące.

Dane osobowe przechowujemy w celu prowadzenia rekrutacji na stanowisko wskazane w ogłoszeniu oraz opcjonalnie dla przyszłych rekrutacji jeśli otrzymamy taką zgodę.

Podanie danych jest dobrowolne, jednak niezbędne dla realizacji wyżej wymienionych celów. Po skazanym okresie dane osobowe są usuwane i nie są przetwarzane w żadnym innym celu.

Dane nie podlegają profilowaniu. Aplikacji nie odsyłamy. Kontaktujemy się z wybranymi kandydatami.Dane osobowe mogą być przekazywane podmiotom współpracującym na podstawie umów powierzenia w zakresie niezbędnym do realizacji powyższych celów.

Danych nie przekazujemy poza Europejski Obszar Gospodarczy.Osobie, której dane dotyczą przysługuje prawo cofnięcia zgody wobec przetwarzania, prawo dostępu do treści i przenoszenia swoich danych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, a także prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego (GIODO; w przyszłości Prezes UODO).

Aplikuj
Dodaj do ulubionych
Usuń z ulubionych
Aplikuj
Mój adres email
Klikając przycisk "Kontynuuj", wyrażam zgodę neuvoo na przetwarzanie moich danych i wysyłanie powiadomień e-mailem, zgodnie z zasadami przedstawionymi przez neuvoo. W każdej chwili mogę wycofać moją zgodę lub zrezygnować z subskrypcji.
Kontynuuj
Formularz wniosku