Pracownik techniczny w branży hotelarskiej- prace naprawcze
Homely Place Apartments
Poznań, Wielkopolskie
9 d. temu
source : Lento.pl

Pracownik techniczny zajmujący stanowisko pracy Konserwatora odpowiedzialny jest za sprawne funkcjonowanie Apartamentów od strony technicznej-

branża turystyczna Konserwator odpowiedzialny jest za rozwiezienie i zwiezienie pościeli oraz jej pakowanie, wykonywanie drobnych prac remontowych, naprawę uszkodzonych mebli, wymianę żarówek czy uzupełnianie środków chemicznych i płynów.

W zakres obowiązków wchodzą zarówno drobne naprawy i usuwanie usterek w urządzeniach i sprzętach stanowiących wyposażenie Apartamentów.

Praca na opisywanym stanowisku wymaga od pracownika samodzielności, samoorganizacji czasu pracy, elastyczności w działaniu ze względu na zakres obowiązków, a także wiedzy oraz doświadczenia w wykonywaniu drobnych prac naprawczych wewnątrz budynku.

Do dyspozycji pracownika jest samochód oraz wszystkie niezbędne narzędzia naprawcze. Wymagania : - samodyscyplina - samodzielność w organizacji pracy -

kreatywność - sumienność - prawo jazdy kat. B . Praca po 8 h dzienne ( w godzinach 8 : 30-16 : 30), 10-12 dni w miesiącu.

Wynagrodzenie 110 zł na rękę za dzień pracy Oferujemy pracę w przyjaznym miłym zespole ludzi. Zapraszamy do składania ofert na adres e-

mail lub kontakt telefoniczny pod numerem 791-128-100

Step 2
Aplikuj
Dodaj do ulubionych
Usuń z ulubionych
Aplikuj
Mój adres email
Klikając przycisk "Kontynuuj", wyrażam zgodę neuvoo na przetwarzanie moich danych i wysyłanie powiadomień e-mailem, zgodnie z zasadami przedstawionymi przez neuvoo. W każdej chwili mogę wycofać moją zgodę lub zrezygnować z subskrypcji.
Kontynuuj
Formularz wniosku