archiwizacja dokumentów- szybkie zlecenie
GP PEOPLE SP. Z O.O.
Kartuzy, PL
1 d. temu
source : FACHPRACA

Oferujemy

  • dodatkowy zastrzyk gotówki 20 zł brutto / h
  • możliwość darmowych dojazdów z Gdańska
  • możliwość wykonywania zlecenia w godzinach : 8 : 00- 16 : 00
  • zlecenie w dniach 8 10 września
  • możliwość cyklicznego udzialu w czynnościach związanych z archiwizacją dokumentów
  • Opis stanowiska

  • pakownie i układanie dokumentów
  • przenoszenie dokumentów prosta sprawa, możliwa praktycznie od zaraz : )
  • Wymagania stanowiska

  • chcesz dorobić całkiem niezłą kasę w kilka dni
  • jesteś dyspozycyjny / - a w godzinach : 8 : 00- 16 : 00
  • angażujesz się w powierzone zadania
  • Zgłoś tę pracę