Senior Manager ds. Oszczędności i Inwestycji
Credit Agricole Bank Polska
Warszawa, PL
4 d. temu

Twoja Rola

Zarządzasz usługą doradztwa inwestycyjnego oraz jakością sprzedaży funduszy inwestycyjnych, produktów strukturyzowanych i depozytów we wspieranym regionie.

Tworzysz wartość dla klientów dzięki lepszemu dopasowaniu nabywanych aktywów przez klientów do jego potrzeb : - identyfikujesz obszary wymagające wsparcia,- szkolisz doradców w zakresie prowadzenia rozmów z klientami poprawiających jakość obsługi i sprzedaży,- prowadzisz szkolenia i prezentacje z zakresu zagadnień oraz instrumentów rynku finansowego, w szczególności funduszy inwestycyjnych dla Klientów,- prowadzisz coachingi w oparciu o konkretne oczekiwania,- współpracujesz z jednostkami banku w obszarze oferty, procesu doradztwa oraz jakości serwisu, budowy kompetencji doradców w zarządzanym regionie,- jesteś centrum wiedzy dla doradców klienta i dyrektorów w zakresie zaawansowanych pytań dot.

doradztwa inwestycyjnego, funduszy inwestycyjnych, systemu do obsługi GOLL, produktów strukturyzowanych,- jesteś mobilny, pracujesz z placówkami w różnych miejscowościach.

Twój Zespół : Biuro Doradztwa Inwestycyjnego wchodzi w skład Pionu Zarządzania Produktami i Segmentami. Biuro tworzą specjaliści, którzy dbają o rozwój oferty produktowej.

Nieustannie pracujemy nad poprawą jakości świadczonych usług dla klientów. W tym celu planujemy uruchomić usługę doradztwa inwestycyjnego oraz stworzyć sieci managerów ds.

produktów inwestycyjnych, którzy będą wspierać pracowników banku i klientów. W pracy szczególnie cenimy sobie zespołowość, zaangażowanie oraz inicjatywę.

Twoje Doświadczenie i Umiejętności : To Ciebie szukamy, jeżeli : - posiadasz poparte sukcesami minimum 5 lat doświadczenia w sprzedaży / wsparciu sprzedaży produktów inwestycyjnych,- masz wykształcenie wyższe i dużą wiedzę z zakresu funduszy inwestycyjnych, rynków kapitałowych i instrumentów finansowych,- jesteś osobą pomysłową, inicjujesz działania w celu osiągnięcia wyznaczonych celów,- jesteś dokładny, skrupulatny oraz odpowiedzialnie podchodzisz do realizacji powierzanych zadań,- jesteś osobą wysoce mobilną (praca z doradcami w różnych miejscowościach),- znasz w stopniu dobrym język angielski,- posiadasz prawo jazdy kategorii B,- mile widziane Licencja maklera, Licencja doradcy inwestycyjnego, CFA, MBA.

Zgłoś tę pracę
checkmark

Thank you for reporting this job!

Your feedback will help us improve the quality of our services.

Aplikuj
Mój adres email
Klikając przycisk "Kontynuuj", wyrażam zgodę neuvoo na przetwarzanie moich danych i wysyłanie powiadomień e-mailem, zgodnie z zasadami przedstawionymi przez neuvoo. W każdej chwili mogę wycofać moją zgodę lub zrezygnować z subskrypcji.
Kontynuuj
Formularz wniosku