monter
Randstad Polska
Tuchom, Polska
4 d. temu

Umiesz posługiwać się narzędziami m. in. szlifierka pasowa, piła taśmowa? Umiesz czytać rysunek techniczny?

Jeżeli tak, to aplikuj! Dla naszego Klienta szukamy osób na stanowisko : monter.

oferujemy

  • pracę od zaraz,
  • zatrudnienie w oparci o umowę o pracę tymczasową z agencją Randstad,
  • pracę w systemie 2- zmianowym,
  • atrakcyjne wynagrodzenie.
  • zadania

  • obrabianie mechaniczne przy użyciu narzędzi typu : wiertarka stołowa, piła taśmowa, szlifierka pasowa, szlifierka kątowa oraz narzędzi pneumatycznych i elektronarzędzi,
  • samodzielne montowanie węzłów CO na podstawie dokumentacji technicznej,
  • wykonywanie uszczelnień połączeń gwintowych i kołnierzowych.
  • oczekujemy

  • umiejętności czytania rysunku technicznego,
  • podstawowej umiejętności posługiwania się narzędziami,
  • umiejętności samodzielnej pracy oraz dokładności i precyzji,
  • mile widziane są uprawnienia na suwnice oraz doświadczenie w pracy na produkcji
  • Agencja zatrudnienia nr wpisu 47