Dołącz do Naszego Zespołu już dziś!
Fundacja Szlachetny Bohater
Września, Wielkopolskie
1 d. temu
source : Lento.pl

Celem Fundacji Szlachetny Bohater jest działalność w zakresie ochrony i promocji zdrowia oraz pomocy społecznej, ukierunkowana przede wszystkim na rzecz osób, których przypadki mają charakter szczególny, dzieci przedwcześnie urodzonych, osób w wieku emerytalnym, niepełnosprawnych.

Wraz z poszerzaniem działalności Fundacyjnej oraz tworzeniem nowych projektów, Fundacja Szlachetny Bohater poszukuje osób do pracy na stanowisko Konsultanta - spec.

ds. pozyskiwania darczyńców. Czego oczekujemy od Ciebie ? -motywacji do pracy, -uczciwości, -komunikatywności, -mile widziane doświadczenie w Call Center.

Co oferujemy Tobie ? -umowę zlecenia, -wynagrodzenie stałe i dodatkowo prowizyjne, -pracę w trybie od g. 8 : 00 do g.16 : 00 od poniedziałku do piątku, -pełne narzędzia pracy, -towarzystwo życzliwych ludzi wraz z opieką Koordynatora.

 • U nas będziesz traktowany z szacunkiem przez cały Zespół! Jeśli : - chcesz robić coś, co ma znaczenie - nie jest Ci obojętny los chorych i niepełnosprawnych dzieci;
 • jesteś osobą komunikatywną i otwartą na ludzi - masz doświadczenie w telemarketingu lub handlu (nie jest to konieczne, ale mile widziane) - cechuje Cię odpowiedzialność, słowność, rzetelność i punktualność to nie zastanawiaj się dłużej i prześlij nam swoje CV! : ) Tel.
 • kontaktowy : 727 420 012 : Prosimy o dopisanie klauzuli następującej treści : ,,Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.

  08.1987 r. o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity : Dz. U. z 2002 r. Nr 101. poz. 926, ze zm.)"

  Aplikuj
  Mój adres email
  Klikając przycisk "Kontynuuj", wyrażam zgodę neuvoo na przetwarzanie moich danych i wysyłanie powiadomień e-mailem, zgodnie z zasadami przedstawionymi przez neuvoo. W każdej chwili mogę wycofać moją zgodę lub zrezygnować z subskrypcji.
  Kontynuuj
  Formularz wniosku