Starszy specjalista ds. obsługi klienta z językiem słoweńskim (praca zdalna)
L.M. Group Poland Sp. z o.o.
Toruń, kujawsko-pomorskie, Polska
5 d. temu

Aktualnie dla naszego Klienta z branży BPO / SSC poszukujemy utalentowanych osób ze znajomością języków obcych gotowych rozpocząć lub kontynuować swoją karierę zawodową w międzynarodowych strukturach.

Numer referencyjny : MAKO

Miejsce pracy : Toruń

Zadania na stanowisku :

  • Zapewnianie profesjonalnego serwisu klientom indywidualnym
  • Odbieranie maili i połączeń przychodzących oraz obsługa komunikatorów
  • Proponowanie działań, mających na calu likwidację usterki u klienta
  • Przekazywanie problemów do drugiej linii wsparcia (tylko w przypadku braku możliwości samodzielnego rozwiązania usterki)
  • Tworzenie dokumentacji związanej ze stanowiskiem (na potrzeby klienta)
  • Rzetelne wykonywanie powierzonych obowiązków
  • Wymagania stawiane kandydatom :

  • język angielki - poziom minimum b2 oraz :
  • język słoweński - poziom minimum b2
  • dostępności do pracy 5 razy w tygodniu - praca na pełen etat
  • swobody w komunikowaniu się z drugą osobą (mail, chat, telefon)
  • wysoko rozwiniętych zdolności interpersonalnych i swobody w komunikacji
  • Nasz klient oferuje :

  • Pracę zdalną dla osób z całej Polski
  • Pracę hybrydową lub stacjonarną (siedziba firmy w Krakowie)
  • Elastyczny grafik (możliwość pracy zmianowej oraz weekendowej)
  • Uzyskanie kwalifikacji zawodowych
  • Zdobycie nowej wiedzy i umiejętności związanych ze stanowiskiem
  • Umowę o pracę na cały okres zatrudnienia
  • Systematycznie wypłacane wynagrodzenie
  • Benefity dodatkowe : ubezpieczenie na życie, prywatna opieka medyczna, dodatki finansowe, platforma mybenefit, multisport, dofinansowania np.
  • do okularów czy kursów językowych.