Pracownik Magazynowy - Psie Pole
Human & Hunter
Wrocław, Dolnośląskie
‎5 godz. temu
source : Lento.pl

Human & Hunter (wpis do rej. nr 6664), to specjalistyczna firma doradztwa personalnego, która współpracuje z najbardziej wymagającymi Klientami poszukującymi pracowników o najlepszych kwalifikacjach i kompetencjach.

Aktualnie dla naszego Klienta poszukujemy osoby do podjęcia pracy na stanowisku : PRACOWNIK MAGAZYNOWY Miejsce pracy : Psie Pole Zakres obowiązków : -

proste prace magazynowe Oferujemy : - umowę o pracę - pracę 3-zmianową od poniedziałku do piątku - atrakcyjną stawkę godzinową + premie -

opiekę koordynatora na zakładzie Oczekujemy : - chęci do pracy - dyspozycyjności Zachęcam do kontaktu telefonicznego! Być może czekamy właśnie na Ciebie : ) Prosimy o dodanie w dokumentach aplikacyjnych klauzuli o treści : Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji przez Human & Hunter Sp.

z o.o. z siedzibą w Katowicach, ul. Francuska 8, 40-015 Katowice, zgodnie z rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016 / 679 z dnia 27 kwietnia 2016 r.

w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95 / 46 / WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych).

Aplikuj
Dodaj do ulubionych
Usuń z ulubionych
Aplikuj
Mój adres email
Klikając przycisk "Kontynuuj", wyrażam zgodę neuvoo na przetwarzanie moich danych i wysyłanie powiadomień e-mailem, zgodnie z zasadami przedstawionymi przez neuvoo. W każdej chwili mogę wycofać moją zgodę lub zrezygnować z subskrypcji.
Kontynuuj
Formularz wniosku