ŚLUSARZ 13€/godz + Kwatera opłacona NIEMCY
Rekrutacja-Kozow
Szczecin, PL
3 d. temu
source : Europa.jobs

PRACA ŚLUSARZ - MONTER LINIE PRODUKCYJNE - MONTAZ PODZESPOŁOW JACHTÓW. NIEMIECKI PRACODAWCA - NIEMIECKA UMOWA O PRACĘ. Niemiecki Pracodawca poszukuje SLUSARZY - MONTERÓW na projekty do NIEMIEC.

PRACODAWCA : Niemiecka Agencja Pracy . Zatrudnienie na Niemiecka Umowe o Prace. Zatrudnienie od 09.11.2020 , 16.11.2020 i w kolejnych Tygodniach.

OPCJA 1 STAWKA : 12,50 EUR brutto / godz. Pensjonat organizuje i opłaca PRACODAWCA. Dojazd do Pracy i z powrotem opłaca do Pensjonatu opłaca PRACODAWCA.

OPCJA 2 STAWKA : 13,00 EUR brutto / godz. Pensjonat organizuje i opłaca PRACODAWCA. Dojazd do Pracy i z powrotem opłaca do Pensjonatu opłaca PRACOWNIK.

OPCJA 3 STAWKA : 14,50 EUR brutto / godz. Pensjonat organizuje i opłaca PRACOWNIK. Dojazd do Pracy i z powrotem opłaca do Pensjonatu opłaca PRACOWNIK.

ZADANIA : Planowanie, Koordynowanie,Konserwacja Inspekcja. Eliminacja Błędów - Naprawa Uszkodzonych Elementów Dostosowanie Układów Sterowniczych.

Smarowanie Komponentów. Korekta Usterek za Pomocą Sprzetu Pomiarowego i Testowego. WYMAGANIA REKRUTACYJNE : znajomosc jez.

niemieckiego komunikatywnie w rozmowie A2. Własne AUTO do wyjazdu jest wymagane.

Zgłoś tę pracę
checkmark

Thank you for reporting this job!

Your feedback will help us improve the quality of our services.

Aplikuj
Mój adres email
Klikając przycisk "Kontynuuj", wyrażam zgodę neuvoo na przetwarzanie moich danych i wysyłanie powiadomień e-mailem, zgodnie z zasadami przedstawionymi przez neuvoo. W każdej chwili mogę wycofać moją zgodę lub zrezygnować z subskrypcji.
Kontynuuj
Formularz wniosku