Pracownik magazynu (częsci aluminiowe) Best
Hobij International Work Force Sp. z o.o.
Holandia
1 d. temu
source : infoPraca

Praca w zakładzie, który zajmuje się produkcją oraz dystrybucją m.ni. aluminiowych części oraz żaluzji, markiz słonecznych, bram garażowych, zadaszenia przeciwsłoneczne metalowe, bram roletowych, rolet ochronnych i inne.

Zakres obowiązków : Zbieranie zamówień Kontrola jakości produktów Przygotowywanie towarów do wysyłki Składanie / pakowanie elementów Inne proste prace magazynoweDodatkowe informacje : Praca na jedna zmianę 8.

00-16.45Jakie są nasze oczekiwania?-motywacja i chęć do pracy,-dobra znajomość języka angielskiego,-mile widziane prawo jazdy kat.

BCo oferujemy?Stabilną i legalną pracę w oparciu o kontrakt holenderski,Odpłatne zakwaterowanie i ubezpieczenie zdrowotne,Darmowy dojazd do pracy dla osób korzystających z zakwaterowania agencyjnego.

Możliwość długotrwałej współpracy,Opiekę koordynatorów przez cały okres zatrudnienia,Cotygodniowe przelewy na Twój rachunek bankowy,Atrakcyjne wynagrodzenie,Dodatek wakacyjny i urlopowy,Dodatki za prace zmianowe oraz w weekendy.

Zgłoś tę pracę
checkmark

Thank you for reporting this job!

Your feedback will help us improve the quality of our services.

Aplikuj
Mój adres email
Klikając przycisk "Kontynuuj", wyrażam zgodę neuvoo na przetwarzanie moich danych i wysyłanie powiadomień e-mailem, zgodnie z zasadami przedstawionymi przez neuvoo. W każdej chwili mogę wycofać moją zgodę lub zrezygnować z subskrypcji.
Kontynuuj
Formularz wniosku