OSTC Trading LAB in Poland (all 5 locations)
ostc
Poland
7 d. temu

DOŁĄCZ DO OSTC TRADING LAB!

Interesujesz się rynkami finansowymi i marzysz o karierze tradera? Jesteś studentem ostatnich lat studiów?

Pokaż nam swoją pasję i dołącz do OSTC trading Lab :

 • Zyskaj dostęp do symulatorówh największych światowych giełd
 • Otrzymaj wiedzę od doświadczonych specjalistów
 • Zdobądź pierwszeństwo podczas rekrutacji do OSTC
 • Zajęcia są bezpłatne, ale liczba miejsc jest ograniczona.

  OSTC Trading Lab to inicjatywa, która Wam Studentom daje możliwość poznania specyfiki pracy tradera, a dla nas stanowi ważny elemnt rekrutacji, gdyż pozwala wyłonić osoby z pasją do rynków finansowych.

  By wziąć udział w OSTC Trading Labs nie trzeba wiązać kariery bezpośrednio z tradingiem, zdobyta wiedza przyda się także w bankowości, funduszach inwestycyjnych czy domach maklerskich.

  Udział w zajęciach pozwala na starcie kariery zdobyć olbrzymią przewagę nad innymi kandydatami zyskać doświadczenie w działaniach na prawdziwych rynkach.

  Laboratorium komputerowe OSTC z założenia ma przypominać miejsce pracy tradera. Oprócz rozbudowanych stacji tradingowych będziecie mieli możliwość poznania profesjonalnego oprogramowania tradingowego Stellar, z którego na co dzień korzystamy.

  Cotygodniowe spotkania prowadzone przez jednego z menadżerów mają przede wszystkim wymiar praktyczny. Początkowo skupiamy się na zapoznaniu Was z obsługą oprogramowania Stellar i wyjaśniamy strategie stosowane na poszczególnych produktach, a następnie już bardziej w formie warsztatu dotykamy zagadnień związanych z analizą techniczną i fundamentalną.

  Każde zajęcia to także możliwość zadawania pytań odnośnie realiów pracy tradera.

  Do zobacznia.

  Start zajęć już na początku listopada!

  Dowiedz się więcej o OSTC, sprawdź naszą stronę :

  Aplikuj
  Dodaj do ulubionych
  Usuń z ulubionych
  Aplikuj
  Mój adres email
  Klikając przycisk "Kontynuuj", wyrażam zgodę neuvoo na przetwarzanie moich danych i wysyłanie powiadomień e-mailem, zgodnie z zasadami przedstawionymi przez neuvoo. W każdej chwili mogę wycofać moją zgodę lub zrezygnować z subskrypcji.
  Kontynuuj
  Formularz wniosku