Stażysta/ka w Księgowości
Atlas Ward Polska Sp. z o.o.
Wrocław, dolnośląskie, Polska
1 d. temu
source : Pracuj.pl

Stażysta / ka w Księgowości

Miejsce pracy : Wrocław

Twój zakres obowiązków

  • księgowanie rozliczeń pracowniczych;
  • wprowadzanie środków trwałych;
  • księgowanie faktur kosztowych materiałowych;
  • wsparcie zespołu księgowych w bieżącej pracy;
  • współpraca z Controllingiem;
  • Nasze wymagania

  • wykształcenie kierunkowe rachunkowość, podatki, ekonomia; lub po technikum ekonomicznym lub studia kierunkowe zaoczne w trakcie;
  • dyspozycyjność cały etat;
  • To oferujemy

  • 6-cio miesięczny staż w oparciu o umowę zlecenie;
  • możliwość zdobycia doświadczenia w obszarze księgowo podatkowy;
  • pracę na nowoczesnych narzędziach księgowych SAP,REWIZOR
  • elastyczny czas pracy
  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych
  • prywatna opieka medyczna
  • dofinansowanie nauki języków
  • dofinansowanie szkoleń i kursów
  • owoce
  • spotkania integracyjne
  • kawa / herbata
  • parking dla pracowników
  • dodatkowe świadczenia socjalne
  • dofinansowanie wakacji dzieci
  • świętowanie urodzin
  • Atlas Ward Polska Sp. z o.o.

    Atlas Ward Polska to jedna z trzech najdynamiczniej rozwijających się firm o najwyższych przychodach w Polsce. Jako generalny wykonawca oraz lider budownictwa wielkopowierzchniowego i kubaturowego realizuje inwestycje dla czołowych rynkowych graczy.

    Firma specjalizuje się w budowie parków logistycznych, obiektów magazynowych, produkcyjnych, handlowo-usługowych i biurowych.

    Wyróżnia ją ponad 20-letnie doświadczenie, mocna pozycja rynkowa oraz ambitna wizja rozwoju. Siedziba Atlas Ward Polska znajduje się we Wrocławiu, firma posiada również oddziały w Krakowie, Poznaniu i Szczecinie.

    Inwestycje realizuje na terenie całego kraju.