Postaw na rozwój i rozpocznij karierę jako Operator Maszyn - atrakcyjne wyna
KS Service sp. z o.o.
Połajewo, Polska
2 d. temu
source : Jobs.pl

Agencja Zatrudnienia KS Service Sp. z o. o. jest ogólnopolską Agencją Zatrudnienia, certyfikowaną w Krajowym Rejestrze Agencji Zatrudnienia pod numerem 7254.

Od wielu lat pomagamy pracownikom w znalezieniu odpowiedniej dla siebie pracy, a Klientom umożliwiamy pozyskiwanie najlepszych specjalistów na rynek polski i europejski.

Obecnie, dla naszego Klienta z branży budowlanej, poszukujemy Kandydatów na stanowisko : Operator Maszyn.

CHCESZ DECYDOWAĆ O SWOIM ROZWOJU?

Wybierz współpracę z naszą firmą!

Do naszego teamu poszukujemy Operatorów Maszyn, którzy posiadają doświadczenie w pracy produkcyjnej!

Jeżeli możesz pochwalić się umiejętnością obsługi komputera oraz gotowością do pracy na trzy zmiany, zgłoś się do nas!

Nasza firma znajduje się w Obornikach Wielkopolskich, więc jeżeli jesteś z Połajewa, Obrzycka, Szamotuł, Murowanej Gośliny bądź Rogoźna, śmiało możesz zapomnieć o problemie dojazdu do pracy z tych miejscowości gwarantujemy transport pracowniczy!

Możemy zaoferować Ci :

 • umowę o pracę;
 • solidne premie;
 • świetne wynagrodzenie uzależnione od doświadczenia i kompetencji
 • a przede wszystkim możliwość poszerzania swoich horyzontów i umiejętności!
 • DODATKOWE INFORMACJE

  Sprawdź nas, nie pożałujesz!

  Czekamy na Ciebie pod numerem :

  503 075 956 lub pod adresem : e.cofta ksservice.pl

  Aplikując na powyższą ofertę pracy, wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Agencja Zatrudnienia KS Service Sp.

  z o.o. (zgodnie z ustawą z dnia 10 maja 2018 roku o ochronie danych osobowych (Dz. Ustaw z 2018, poz. 1000 oraz zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016 / 679 z dnia 27 kwietnia 2016 r.

  w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95 / 46 / WE (RODO)).

  Oświadczam, że przyjmuję do wiadomości, że realizacja celu przetwarzania moich danych osobowych może wymagać udostępnienia ich innym podmiotom.

  Oświadczam, że przyjmuję do wiadomości, że podanie przeze mnie danych osobowych w celu ich przetwarzania jest dobrowolne, przy czym ich niepodanie może uniemożliwić realizację celu przetwarzania.

  Oświadczam również, że przyjmuję do wiadomości, że mam prawo dostępu do treści moich danych osobowych, ich poprawiania oraz usuwania.

  Żądanie usunięcia danych oznacza rezygnację z dalszego udziału w procesie rekrutacyjnym i spowoduje niezwłoczne usunięcie Twoich danych.

  Jeżeli nie wyrażasz takiej zgody, prosimy nie klikaj na przycisk APLIKUJ"

  Aplikuj
  Dodaj do ulubionych
  Usuń z ulubionych
  Aplikuj
  Mój adres email
  Klikając przycisk "Kontynuuj", wyrażam zgodę neuvoo na przetwarzanie moich danych i wysyłanie powiadomień e-mailem, zgodnie z zasadami przedstawionymi przez neuvoo. W każdej chwili mogę wycofać moją zgodę lub zrezygnować z subskrypcji.
  Kontynuuj
  Formularz wniosku