Pakowacz, Orderpicker- Holandia - Wijchen, Holandia
APN Sp. z o.o. Sp.k.
Szczecin, Poland
6 d. temu
source : europa.jobs

Szukasz pracy w charakterze pakowacza ? Koniecznie zapoznaj się z naszą ofertą. O nas Jesteśmy firmą zajmującą się rekrutacją osób poszukujących zatrudnienia za granicą (Niemcy, Holandia).

Opis oferty Dla naszego holenderskiego kontrahenta poszukujemy osób chętnych do pracy na stanowisku : pakowacz, orderpicker Typ wakatu : praca tymczasowa Przewidywany start : od zaraz Długość kontraktu : min.

6 tygodni Miejsce pracy : Wijchen / Holandia Stawka 10,25 euro brutto Praca polega na pakowaniu i przygotowywaniu zamówień składających się z rowerów i części rowerowych.

Wymagania - dyspozycyjność i zaangażowanie - co najmniej komunikatywna znajomość j. angielskiego lub holenderskiego, Mile widziane - prawo jazdy kat B.

Oferujemy : Oferujemy - holenderską umowę o pracę, - legalne i stabilne zatrudnienie ( możliwość wyrobienia numeru SOFI na miejscu), - tygodniowe wynagrodzenie płatne na konto, - możliwość skorzystania z zakwaterowania pracodawcy (płatne max.

90euro / tydz.) - ubezpieczenie (płatne 23,69 euro / tydz), - opiekę koordynatora, - możliwość stałej współpracy, - pomoc w organizacji transportu do Holandii.

Dodatkowe informacje Informacji udzielamy również telefonicznie (nr telefonu dostępny po zalogowaniu na stronie europa jobs) w dniach pon.

pt. od 9 : 00 17 : 00 APN, certyfikat KRAZ nr 13603

Aplikuj
Dodaj do ulubionych
Usuń z ulubionych
Aplikuj
Mój adres email
Klikając przycisk "Kontynuuj", wyrażam zgodę neuvoo na przetwarzanie moich danych i wysyłanie powiadomień e-mailem, zgodnie z zasadami przedstawionymi przez neuvoo. W każdej chwili mogę wycofać moją zgodę lub zrezygnować z subskrypcji.
Kontynuuj
Formularz wniosku