MAGAZYNIER Gdańsk
BAUKRANE Budownictwo
Gdańsk, Pomorskie
1 d. temu
source : Lento.pl

Wymagania : doświadczenie w pracy na magazynie lub na budowie przy szalowaniu, mile widziane uprawnienia na wózki widłowe oraz doświadczenie w ich obsłudze, mile widziane prawo jazdy kat.

B, mile widziane doświadczenie, bądź minimalna wiedza o szalunkach, sprawność fizyczna, uczciwość i rzetelność przy załadunkach i rozładunkach, umiejętność pracy w zespole, uczciwość, sumienność.

OBOWIĄZKI : prawidłowy załadunek i rozładunek szalunków stropowych i ściennych oraz innego sprzętu na samochody dostawcze (m.

in. bandowanie, streczowanie, spinanie pasami), przyjmowanie ilościowe i jakościowe sprzętu, rozwożenie i sztaplowanie sprzętu, nauka w zakresie wynajmowanego sprzętu, obsługa wózka widłowego, współpraca ze strefą warsztatowo-naprawczą.

OFERUJEMY : pracę w miłej atmosferze w zgranym zespole, stabilne zatrudnienie, atrakcyjne wynagrodzenie adekwatne do posiadanych umiejętności, pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku, pakiet benefitów (karta MultiSport, opieka medyczna, dodatkowe ubezpieczenie PZU).

Zgłoś tę pracę
checkmark

Thank you for reporting this job!

Your feedback will help us improve the quality of our services.

Aplikuj
Mój adres email
Klikając przycisk "Kontynuuj", wyrażam zgodę neuvoo na przetwarzanie moich danych i wysyłanie powiadomień e-mailem, zgodnie z zasadami przedstawionymi przez neuvoo. W każdej chwili mogę wycofać moją zgodę lub zrezygnować z subskrypcji.
Kontynuuj
Formularz wniosku