Agile Coach
Bank Pekao
Warszawa
3 d. temu

Ta praca jest dla Ciebie, jeśli : Bardzo dobrze rozumiesz filozofię Agile oraz metodyki zwinnych Scrum, Kanban, Lean itp w dużych organizacjach.

Znasz zwinne frameworki w dużej skali, takich jak Nexus, Scaled Agile Framework (SAFe), Scale Scale (LeSS), Scrum Scale itp.

Posiadasz praktyczne doświadczenie w prowadzeniu transformacji Agile w skali całego przedsiębiorstwa dużej skali potwierdzone przykładami - mile widziane doświadczenie w sektorze finansowym.

Znasz cykl wytwarzania oprogramowania oraz narzędzi wspierających ten proces. Posiadasz umiejętności coachingu, prowadzenia szkoleń i prezentacji, a także komunikacji i facylitacji.

Jesteś samodzielny w działaniu, systematyczny i zaangażowany. Posiadasz wysoko rozwinięte umiejętności interpersonalne i komunikacyjne.

Znasz język angielski na poziomie B1 / B2 Posiadasz certyfikaty potwierdzające umiejętności w zakresie metodyk zwinnych Level 2 W naszym zespole będziesz odpowiadać za : Tworzenie i koordynacja wdrożenia koncepcji organizacji zespołów, struktur i procesów w oparciu o podejścia zwinne do realizacji przedsięwzięć w organizacji - Agile Scale.

Wsparcie zespołów, projektów i organizacji w zakresie zwiększania efektywności wykorzystywanych procesów i sposobów działania.

Prowadzenie wewnętrznych szkoleń z zakresu szeroko pojętych technik i metodyk zwinnych. Organizowanie prezentacji, prelekcji, grup wymiany wiedzy oraz innych wydarzeń pomagających w ugruntowaniu podejścia zwinnego w organizacji.

Przeprowadzanie pomiarów i audytów zgodności bieżących sposób realizacji przedsięwzięć z podejściami zwinnymi na poziomie organizacji, projektów i zespołów.

Wsparcie Product Ownerów w wypracowaniu wskaźników biznesowych (KPI) oraz celów strategicznych(OKR) . Usprawnianie procesów związanych z cyklem życia Produktów Zwinnych.

Oferujemy Ci : Wejście w skład zespołu transformacji Agile w jednej z największych organizacji finansowych na polskim rynku.

Uczestnictwo w nowatorskich i zróżnicowanych projektach. Zatrudnienie w ramach UoP. Premię uzależnioną od wyników i zaangażowania.

Prywatną opiekę medyczną dla Ciebie i Twojej rodziny na preferencyjnych warunkach. Kartę MultiSport i Ubezpieczenie Grupowe na korzystnych warunkach.

System szkoleń i programów rozwojowych.

Zgłoś tę pracę
checkmark

Thank you for reporting this job!

Your feedback will help us improve the quality of our services.

Aplikuj
Mój adres email
Klikając przycisk "Kontynuuj", wyrażam zgodę neuvoo na przetwarzanie moich danych i wysyłanie powiadomień e-mailem, zgodnie z zasadami przedstawionymi przez neuvoo. W każdej chwili mogę wycofać moją zgodę lub zrezygnować z subskrypcji.
Kontynuuj
Formularz wniosku