Praca od 01.02.2020 ! Kelnerzy/Pomoc Kelnerska !
pegaz
Kraków, Małopolskie
5 d. temu
source : Lento.pl

Poszukujemy do naszego lokalu na Starym Mieście . Zapewniamy stabilną pracę, możliwość rozwoju osobistego, pracę z doświadczoną załogą, terminowe wypłaty oraz bardzo pozytywną atmosferę pracy.

Kandydatom oferujemy : -możliwość zdobycia doświadczenia w gastronomii przy wsparciu doświadczonego kierownictwa, -bezpłatne szkolenia podnoszące umiejętności zawodowe, również dla tych osób, które nie posiadają doświadczenia w branży gastronomicznej, -możliwość rozwoju personalnego, -miły przyjazny i pomocny zespół, -wynagrodzenia w systemie tygodniowym(ok.

1000 złotych netto) Od kandydatów oczekujemy : -obsługi gości, -kultury osobistej, -umiejętności pracy w zespole, -znajomości języka angielskiego w stopniu komunikatywnym.

Jesteś zainteresowana / y ogłoszeniem ? Więcej informacji udzielam przez platformę lento lub pod numerem telefonu . Pozdrawiam

Aplikuj
Mój adres email
Klikając przycisk "Kontynuuj", wyrażam zgodę neuvoo na przetwarzanie moich danych i wysyłanie powiadomień e-mailem, zgodnie z zasadami przedstawionymi przez neuvoo. W każdej chwili mogę wycofać moją zgodę lub zrezygnować z subskrypcji.
Kontynuuj
Formularz wniosku