Kierownik Zmiany
Aryzta POLSKA Sp. z o.o.
Michałów-Reginów /k Legionowa, mazowieckie, Polska
3 d. temu
source : Praca

DOŁĄCZ DO NASZEGO ZESPOŁU JAKO :

OPIS STANOWISKA

  • Kierowanie pracą kilkudziesięcioosobowego Zespołu
  • Motywowanie, wspieranie i zapewnianie rozwoju pracowników Zespołu
  • Przeprowadzanie cyklicznych ocen pracy Zespołu, planowanie pracy pracowników oraz ich szkolenie
  • Realizacja planów produkcyjnych i raportowanie ich wykonania
  • Zapewnienie najwyższych standardów jakościowych obowiązujących w Aryzta
  • Nadzorowanie, przestrzeganie i optymalizacja procesu produkcyjnego zgodnie z obowiązującymi standardami i systemami
  • Standaryzacja podległego obszaru w ramach procesu ciągłego doskonalenia
  • Aktywna współpraca z powiązanymi działami w zakresie doskonalenia standardów jakości, redukcji awaryjności, poprawy standardów BHP i ochrony środowiska
  • JEŚLI

  • Posiadasz wykształcenie wyższe (preferowane technologia żywności, techniczne)
  • Masz minimum 2-letnie doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku w branży FMCG
  • Jesteś gotowy do pracy w systemie 4-zmianowym
  • Posiadasz zdolności przywódcze i jesteś nastawiony na rozwój pracowników i planowanie ich ścieżek rozwoju
  • Jesteś osobą otwartą, kreatywną i poszukującą nowych rozwiązań
  • Potrafisz skutecznie motywować i angażować pracowników wyznaczając im priorytety zespołowe
  • Wiesz jak efektywnie należy komunikować się z zespołem i monitorować stopień realizacji zadań
  • Chcesz zdobywać doświadczenie w nowoczesnej międzynarodowej firmie
  • OFERUJEMY

  • Przyjazne, dobrze zorganizowane środowisko pracy działające w oparciu o najwyższe standardy
  • Rozwój zawodowy w nowoczesnej i dynamiczne rozwijającej się organizacji
  • Szkolenia
  • Atrakcyjne wynagrodzenie
  • System premiowy
  • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o prace
  • Bogaty pakiet socjalny (prywatna opieka medyczna, dofinansowanie do karty sportowej lub rekreacyjnej, karta lunchowa, ZFŚS)
  • Aplikuj
    Dodaj do ulubionych
    Usuń z ulubionych