.NET Developer
P&P Solutions Sp. z o.o.
Warszawa
5 d. temu
source : FACHPRACA

Do kilku projektów poszukujemy osoby z doświadczeniem na poziomie mid / senior do roli :

  • NET Developer
  • Miejsce pracy : Warszawa

  • Widełki : 90 - 120 PLN / h + VAT (B2B)
  • Lokalizacja : Warszawa / lub 100% zdalnie

    Benefity : Multisport, Opieka medyczna

    Oczekiwania :

  • 3 lata doświadczenia na podobnym stanowisku
  • dobra znajomość .NET Core
  • znajomość MS SQL i Reporting Services
  • bardzo dobra znajomość Entity Framework
  • znajomość WCF;
  • bardzo dobra znajomość technologii ASP.NET Core MVC lub ASP.NET MVC
  • dobra znajomość javascript i bootstrap
  • znajomość wzorców oprogramowani
  • znajomość języka angielskiego na poziomie min. B2
  • Obowiązki :

  • uczestnictwo w projektowaniu i wytwarzaniu responsywnych i nowoczesnych aplikacji .NET
  • wsparcie w diagnozie i rozwiązywaniu błędów
  • pokrywanie kodu źródłowego testami jednostkowymi oraz integracyjnymi
  • praca zgodna z metodyką Scrum
  • aktywny udział w wewnątrz-zespołowej wymianie wiedzy
  • Aplikuj