Data Scientist
Kingit
Królowej Jadwigi 4, Poznań
6 d. temu
source : Solid.jobs

Czym będziesz się zajmować?

Wraz z naszym klientem poszukujemy Data Scientist z około 2 letnim doświadczeniem. Firma jest właścicielem największej sieci małych i wygodnych sklepów.

Funkcjonują na rynku od 23 lat zdobywając pozycję lidera segmentu modern convenience. Obecnie posiadają 6000 sklepów w ponad 70% miejscowości w Polsce.

Nasz klient poszukuje otwartych i zaangażowanych osób, które chętnie dzielą się wiedzą oraz cenią pracę w zespole. Zespół składa się z Data Scientist oraz Analityków Danych.

Zakres obowiązków

  • eksploracja danych, ocena ich jakości w kontekście realizowanych projektów analitycznych
  • tworzenie rozwiązań w oparciu o analizy ekonometryczne, data mining i machine learning
  • zarządzanie prowadzonym projektem analitycznym ustalenie harmonogramu projektu, planowanie spotkań z osobami z biznesu, monitorowanie postępów projektu, terminowe dostarczanie wyników
  • implementacja rozwiązań w biznesie (automatyzacja procesów analitycznych, budowanie raportów)
  • utrzymanie istniejących systemów analitycznych (m.in. praca w środowisku Microsoft Azure)
  • Wymagania

  • wykształcenie wyższe w obszarze informatyki, statystyki, matematyki, ekonometrii
  • doświadczenie w roli statystyka / analityka z dobrą znajomością ekonometrii i metod uczenia maszynowego
  • zdolność do pracy w dynamicznie zmieniającym się środowisku, pod presją czasu
  • znajomość Pythona (lub R) oraz SQL
  • znajomość pracy projektowej, umiejętności zarządzania projektami i priorytetyzacji zadań
  • Mile widziane :
  • Data mining
  • Machine learning
  • Języki :
  • Polski
  • Polski
  • Jakie warunki i benefity otrzymasz?

  • 9000-14000 PLN miesięcznie
  • Umowa o pracę - Elastyczne godziny pracy (100%)
  • Praca zdalna : Możliwa częściowo
  • Budżet szkoleniowy, Szkolenia wewnętrzne
  • Pakiet medyczny, Ubezpieczenie, Pakiet sportowy
  • Kawa / Herbata, Zimne napoje
  • Parking rowerowy
  • Kim jesteśmy?

    Jesteśmy agencją, dla której HR w IT to naturalne środowisko. Tu czujemy się pewnie i znamy swoje możliwości. Pracujemy rzetelnie bazując na zdobytym doświadczeniu i wiedzy.

    Polecamy kandydatów, o których wartości jesteśmy w pełni przekonani. Do każdej rekrutacji podchodzimy w taki sam sposób angażujemy się w 100%.

    Cieszy nas sukces. Wspólny.