Specjalista ds. kadr i płac
Myworknet Sylwia Ottka
lubuskie, Kiełcz
6 d. temu
source : Goldenline

OPIS STANOWISKA : Obsługa procesów związanych z przebiegiem zatrudniania Prowadzenie dokumentacji kadrowej oraz akt pracowniczych Ścisła współpraca z ZUS Obsługa systemu kadrowo-płacowego Naliczanie wynagrodzeń, urlopów, rozliczanie czasu pracy Wykaz zwolnień lekarskich Wystawianie zaświadczeń pracowniczych

OPIS WYMAGAŃ : Wcześniejsze doświadczenie na analogicznym stanowisku, minimum 3 lata Wykształcenie wyższe bądź średnie Mile widziana znajomość SAP Znajomość systemu Płatnik Samodzielność, umiejętność pracy pod presją czasu

NASZ KLIENT OFERUJE : Samodzielne stanowisko w oparciu o umowę o pracę w ramach międzynarodowej grupy Dodatki socjalne Ambitne stanowisko, możliwość rozwoju zawodowego Opieka medyczna, karta benefitowa

MyWorknet Sylwia Ottka to dynamicznie rozwijająca się firma dostarczająca nowoczesne rozwiązania z branży HR, realizujemy usługi w dziedzinie rekrutacji i selekcji pracowników średniego i wyższego szczebla w kraju i za granicą.

Posiadamy certyfikat Agencji Zatrudnienia nr 19019.

Obecnie dla naszego klienta, międzynarodowego koncernu poszukujemy osób na stanowisko :