Specjalista ds. Administracji HR z j. niemieckim
TAP.TALENT
Wrocław, Polska
‎16 godz. temu
source : Jobs.pl

Tap.Talent to miejsce, w którym technologia wychodzi naprzeciw potrzebom HR. Od samego początku chcieliśmy odróżnić się od innych firm i wyjść poza standardowe usługi rekrutacyjne i zaoferować wartość dodaną zarówno Klientom, jak i Kandydatom.

Nasze codzienne operacje są wspierane przez rozległą sieć zewnętrznych rekruterów. Nasze usługi rozciągają się od rekrutacji, przygotowywania talentów, brandingu pracodawców, marketingu rekrutacyjnego do doradztwa biznesowego.

Zadania i odpowiedzialności :

  • Zdalne wsparcie administracyjne dla działu HR w różnych obszarach procesów.
  • Obliczanie czasu pracy i sprawdzanie powiązanych faktur.
  • Wprowadzanie i aktualizowanie danych w systemach HR.
  • Przygotowanie i zarządzanie dokumentacją procesu.
  • Aktualizacja i utrzymanie wewnętrznej bazy wiedzy HR.
  • Przygotowanie do wejścia na szkolenia dla nowych pracowników.
  • Działanie jako punkt kontaktowy i informacja dla nowych współpracowników.
  • Udział w projektach przejściowych i wdrożeniowych.
  • Raportowanie i inne ad hoc zadania administracyjne w zakresie HR.
  • Czego wymagamy?

  • Co najmniej 2-letnie doświadczenie zawodowe w pracy administracyjnej, najlepiej w środowisku HR i / lub Shared Service Center.
  • Doświadczenie w przenoszeniu i tworzeniu nowych procesów jako atut.
  • Dobra znajomość pakietu MS Office (MS Excel, Outlook, Word, PowerPoint).
  • Wiedza i doświadczenie w stosowaniu systemów ERP (np. SAP, Workday) i umiejętności uczenia się nowych funkcjonalności.
  • Co najmniej dobra znajomość języka angielskiego i niemieckiego.
  • Bardzo dobre umiejętności organizacyjne i komunikacyjne.
  • Otwartość na zmiany i dynamiczne środowisko.
  • Orientacja na klienta.
  • Co oferujemy?

  • Szansa na pracę w nieformalnej atmosferze startupowej.
  • Stabilne zatrudnienie z atrakcyjną pensją.
  • Nowoczesne biuro w centrum miasta.
  • Pakiet innych świadczeń (opieka medyczna, Multisport itp.).
  • Wyrażam zgodę na przetwarzanie podanych przeze mnie danych osobowych zawartych w aplikacji dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016 / 679 z dnia 27 kwietnia 2016 r.

    w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95 / 46 / WE (RODO).

    Jednocześnie oświadczam, iż zapoznałem się informacjami administratora o przetwarzaniu danych oraz z prawami jakie przysługują mi na mocy powyższego Rozporządzenia.