Elektryk/ Elektromonter *od zaraz*- całe Niemcy
Job Corporation Sp. z o.o.
Szczecin, PL
‎8 godz. temu
source : Europa.jobs

Firma Job Corporation jest prężnie rozwijającą się agencją pracy działającą od lat na niemieckim rynku budowlanym. Szczycimy się nieprzerwaną współpracą z licznymi klientami na terenie całego kraju oferując bardzo dobre warunki zatrudnienia.

Oferujemy stabilną pracę. Niemiecka umowa o pracę na czas nieokreślony.Możliwość skorzystania z niemieckich świadczeń socjalnych (np.

Kindergeld)Stała pomoc naszych polskojęzycznych koordynatorówDajemy możliwość cotygodniowych zaliczek Dajemy możliwość pracy stałej jak i sezonowej (urlop, wakacje itp.

Darmowe zakwaterowanieDarmowy służbowy samochód lub ewentualny dodatek za udostępnienie samochodu prywatnego. Zwrot za pierwszy przejazd do NiemiecNa czas zatrudnienia wyposażamy naszych pracowników w nasze zestawy narzędzi.

Stawki ustalane indywidualnie zgodnie z doświadczeniem, znajomością języka niemieckiego, możliwością prowadzenia budów itd.

Możliwość elastycznych zjazdów do krajuDodatkowe premie w ramach akcji "Pracownik werbuje pracownika" Nasza firma zatrudnia obecnie ponad 400 pracowników! Nie zwlekaj.

 • DOŁĄCZ DO NAS i ciesz się stabilną pracą u naszych renomowanych klientów!Wymagania : dyplom i / lub uprawnienia do 1Kvmotywacja do pracymile widziane prawo jazdy Kat B (dodatkowe premie)Certyfikat : 20983
 • Zgłoś tę pracę
  checkmark

  Thank you for reporting this job!

  Your feedback will help us improve the quality of our services.

  Aplikuj
  Mój adres email
  Klikając przycisk "Kontynuuj", wyrażam zgodę neuvoo na przetwarzanie moich danych i wysyłanie powiadomień e-mailem, zgodnie z zasadami przedstawionymi przez neuvoo. W każdej chwili mogę wycofać moją zgodę lub zrezygnować z subskrypcji.
  Kontynuuj
  Formularz wniosku