Dealer (Stanowisko Inwestycji Własnych)
Bank Pekao
Warszawa
3 d. temu

W naszym zespole będziesz odpowiadać za : Wykonywanie czynności związanych z nabywaniem i zbywaniem instrumentów finansowych na własny rachunek Opracowanie strategii działalności oraz bieżące zarządzanie portfelem inwestycyjnym Analizę osiąganych wyników oraz modyfikacja realizowanej strategii w celu optymalizacji wyniku w aspekcie zmiennych zewnętrznych Budowę relacji wewnątrz korporacji i współpracę w zakresie obszarów zgodności, kontroli ryzyka, analiz rynkowych Raportowanie oraz udział w opracowaniu procedur związanych z działalnością zespołu Udział w przygotowywaniu i wdrażaniu nowych produktów.

Ta praca jest dla Ciebie, jeśli : Posiadasz 3-5 letnie doświadczenie w prowadzeniu działalności inwestycyjnej na rynku kapitałowym Znasz regulacje i zasady obrotu na GPW Cechuje Cię umiejętność opracowania strategii inwestycyjnej spełniającej założenia w zakresie oczekiwanej stopy zwrotu, akceptowanego poziomu ryzyka oraz horyzontu czasowego Masz wiedzę z zakresu analizy fundamentalnej i technicznej oraz portfelowej Umiesz interpretować zjawiska makroekonomiczne i oceniać ich wpływu na prowadzoną działalność Możesz pochwalić się dobrą znajomością polskiego rynku kapitałowego Nie jest Ci obca obsługa terminali Bloomberg i Reuters Certyfikacja branżowa będzie dodatkowym atutem (MPW, DI, CFA) Oferujemy Ci : Zatrudnienie w ramach umowy o pracę.

Premię uzależnioną od wyników i zaangażowania. Prywatną opiekę medyczną dla Ciebie i Twojej rodziny na preferencyjnych warunkach.

Kartę MultiSport i Ubezpieczenie Grupowe na korzystnych warunkach. System szkoleń i programów rozwojowych. Dostęp do Wewnętrznej Giełdy Pracy. Przyjazną atmosferę w pracy.

Zgłoś tę pracę
checkmark

Thank you for reporting this job!

Your feedback will help us improve the quality of our services.

Aplikuj
Mój adres email
Klikając przycisk "Kontynuuj", wyrażam zgodę neuvoo na przetwarzanie moich danych i wysyłanie powiadomień e-mailem, zgodnie z zasadami przedstawionymi przez neuvoo. W każdej chwili mogę wycofać moją zgodę lub zrezygnować z subskrypcji.
Kontynuuj
Formularz wniosku