Praca kierowca/ładowacz
Panda Wywózki
Wrocław, Dolnośląskie
5 d. temu
source : Lento.pl

Witamy! Jesteśmy firmą, która od 13lat jest na wrocławskim rynku. Nasza firma zajmuje się wywozem, wszelkiego rodzaju odpadów tj.

odpady zielone, poremontowe, meble, sprzęty RTV i AGD. Poszukujemy pracownika na stanowisko KIEROWCA / ŁADOWACZ. Do obowiązków pracownika na tym stanowisku należeć będzie : -prowadzenie i obsługa pojazdu typu bus-wywrotka, -załadunek odpadów Wymagane : -prawo jazdy kat.

B, -umiejętność współpracy i komunikatywność -sprawność fizyczna Oferujemy : -stabilne zatrudnienie, -gwarancję terminowej płatności wynagrodzenia, -wynagrodzenie ok.

3000zł - 4000zł, -pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku, -przyjazną atmosferę Prosimy kierować CV w wiadomości lub osobiście do biura firmy ul.

Swojczycka 124 Prosimy o zamieszenie poniższej klauzuli RODO : "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą z dnia 10 maja 2018 roku o ochronie danych osobowych (Dz.

Ustaw z 2018, poz. 1000) oraz zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016 / 679 z dnia 27 kwietnia 2016 r.

w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95 / 46 / WE (RODO)"

Zgłoś tę pracę
checkmark

Thank you for reporting this job!

Your feedback will help us improve the quality of our services.

Aplikuj
Mój adres email
Klikając przycisk "Kontynuuj", wyrażam zgodę neuvoo na przetwarzanie moich danych i wysyłanie powiadomień e-mailem, zgodnie z zasadami przedstawionymi przez neuvoo. W każdej chwili mogę wycofać moją zgodę lub zrezygnować z subskrypcji.
Kontynuuj
Formularz wniosku