Praca przy zakładaniu i pielęgnacji ogrodów
Wymarzony Ogród
Konin, Wielkopolskie
3 d. temu
source : Lento.pl

Nasza firma nigdy nie stoi w miejscu! Nieustannie się rozwijamy i w związku z tym nadszedł czas na poszerzenie naszej ekipy pracowniczej KOGO SZUKAMY : Poszukujemy brukarzy oraz osób do budowy i pielęgnacji ogrodów, boisk piłkarskich i przestrzeni miejskich! Ofertę kierujemy zarówno do osób bez i z doświadczeniem, które oczywiście jest mile widziane.

Szukamy kierowników do koordynacji ekip oraz pracowników fizycznych. Oczekujemy : Punktualności i rzetelności Umiejętność pracy w zespole Zaangażowania Możliwości pracy na terenie Konin, Koło, Turek.

Słupca, Kalisz, Inowrocław, Września, a także województwa Wielkopolskiego Osoby zainteresowane, prosimy o wysłanie CV ze zdjęciem (zgłoszenia bez cv nie będą rozpatrywane) na adres z dopiskiem jakim stanowiskiem jesteście zainteresowani.

O płacy rozmawiamy indywidualnie, jest ona uzależniona od Waszych doświadczeń jak i umiejętności. Chętnie się z Wami skontaktujemy i spotkamy, aby omówić ten ważny temat.

Aplikuj
Dodaj do ulubionych
Usuń z ulubionych
Aplikuj
Mój adres email
Klikając przycisk "Kontynuuj", wyrażam zgodę neuvoo na przetwarzanie moich danych i wysyłanie powiadomień e-mailem, zgodnie z zasadami przedstawionymi przez neuvoo. W każdej chwili mogę wycofać moją zgodę lub zrezygnować z subskrypcji.
Kontynuuj
Formularz wniosku