Spawacz MIG/MAG/TIG
Axell Employment
Lodz, PL
2 d. temu
source : Europa.jobs

Zastanawiałeś się kiedyś, jak wygląda praca absolutnego lidera na rynku europejskim? Masz szansę się przekonać! Właśnie rozpoczęliśmy rekrutację na stanowisko spawacz MIG / MAG / TIG dla naszego klienta w Deurne.

Firma specjalizuje się w produkcji przyczep do przewozu płodów rolnych, drewna i odpadów.Będziesz odpowiedzialny za : - Montaż i późniejsze spawanie osi, podłóg, ścian, drzwi i grodzi- Przygotowanie podwozia poprzez montaż części aluminiowych- Przygotowanie zaworów i ścian, aby systemy hydrauliczne mogły być później stosowane przez inne działy- Codzienne myślenie o usprawnieniach produkcji i procesówNasza oferta : - Wynagrodzenie od 15,00 € brutto / h- Dodatki urlopowe- Możliwość uzyskania ulg eksterytorialnych- Długoterminowa współpraca- Bezpłatny transport do pracy- Opiekę wielojęzycznych koordynatorów- System rozliczeń tygodniowych- Dostępne holenderskie kwalifikacje i certyfikaty- Zakwaterowanie i ubezpieczenie w razie potrzeby (obowiązują dodatkowe opłaty)Wymagania : - Doświadczenie w czytaniu rysunków i przestrzeganiu instrukcji pracy- Doświadczenie w spawaniu metodą MIG / MAG poziom 1+2 oraz TIG.

W razie potrzeby firma zapewnia szkolenia wewnętrzne- Znajomość hydrauliki / pneumatyki to zaleta- Bezpieczeństwo, dociekliwość i elastyczność są dla Ciebie najważniejsze

Zgłoś tę pracę
checkmark

Thank you for reporting this job!

Your feedback will help us improve the quality of our services.

Aplikuj
Mój adres email
Klikając przycisk "Kontynuuj", wyrażam zgodę neuvoo na przetwarzanie moich danych i wysyłanie powiadomień e-mailem, zgodnie z zasadami przedstawionymi przez neuvoo. W każdej chwili mogę wycofać moją zgodę lub zrezygnować z subskrypcji.
Kontynuuj
Formularz wniosku