PRACOWNIK PRODUKCJI - MONTER
HM Serwis Group Sp. z o.o.
Szczecin
1 d. temu
source : infoPraca

Poszukujemy Kandydatów na stanowisko : Pomocnik na produkcji / Monter do firmy zajmującej się produkcją taśm transportowych wykorzystywanych w przemyśle.

Miejsce pracy : Szczecin (Dąbie)Nr ref. : ppm / szc / 2021Zadania : -ręczny montaż taśm transportowych,-kontrola jakości poszczególnych komponentów i gotowych taśm,-przygotowanie komponentów do montażu (czyszczenie, usuwanie naddatków).

Oferujemy : -zatrudnienie na podstawie umowy o pracę wynagrodzenie 3 250 zł brutto,-do 300 zł premii,-dodatek za dojazd do pracy 100 zł brutto,-pracę w systemie 3-zmianowym (6 : 00-14 : 00, 14 : 00-22 : 00,22 : 00-6 : 00),-szkolenie wprowadzające i wsparcie doświadczonych pracowników.

Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie CVUWAGA : za polecenie pracownika, który przepracuje u nas miesiąc (min. 180 godzin) oferujemy 200 zł netto : -)-sprawność manualna i fizyczna,-umiejętność pracy w zespole,-chęć i szybkość przyswajania wiedzy,-mile widziane doświadczenie w pracach produkcyjnych.

Zgłoś tę pracę
checkmark

Thank you for reporting this job!

Your feedback will help us improve the quality of our services.

Aplikuj
Mój adres email
Klikając przycisk "Kontynuuj", wyrażam zgodę neuvoo na przetwarzanie moich danych i wysyłanie powiadomień e-mailem, zgodnie z zasadami przedstawionymi przez neuvoo. W każdej chwili mogę wycofać moją zgodę lub zrezygnować z subskrypcji.
Kontynuuj
Formularz wniosku