WYJĄTKOWE zlecenie od 1400 Euro - HESJA - Bad Homburg, Niemcy
Prestige24h Sp. z o.o. Sp. k.
Lodz, Poland
5 d. temu
source : europa.jobs

Nasza podopieczna ma 95 lat, mieszka samotnie w uzdrowiskowej miejscowości Bad Schwalbach. Co jest wyjątkowego w tym zleceniu?

1. Seniorka jest osobą mobilną, poruszającą się z pomocą rollatora. 2. Opiekunce odpada przygotowywanie posiłków dla podopiecznej, bo ma ona zapewniony catering przez zewnętrzną firmę.

3. Przychodzi pflegedienst, dający realne wsparcie w codziennej pracy Opiekunki. Seniorka cierpi na przypadłości podeszłego wieku i wymaga pomocy oraz wsparcia przy codziennych czynnościach, takich jak ubieranie, utrzymanie higieny osobistej oraz prowadzenie domu.

Na miejscu Opiekunka ma przygotowany własny pokój i łazienkę. Jest dostęp do Internetu.Oferujemy : Wynagrodzenie od 1300 Euro netto miesięcznie Pobyt około 4 tygodni (do uzgodnienia) Początek zlecenia : od zaraz Bad Homburg (61350), Hesja Nr.

referencyjny : AN / 19 / 09 / 031 Na zleceniu wymagane jest doświadczenie w opiece i komunikatywna znajomość języka niemieckiego (mile widziana dobra).

 • Szczegóły zlecenia przedstawia koordynator z którym można porozmawiać o tym i innych zleceniach
 • Aplikuj
  Dodaj do ulubionych
  Usuń z ulubionych
  Aplikuj
  Mój adres email
  Klikając przycisk "Kontynuuj", wyrażam zgodę neuvoo na przetwarzanie moich danych i wysyłanie powiadomień e-mailem, zgodnie z zasadami przedstawionymi przez neuvoo. W każdej chwili mogę wycofać moją zgodę lub zrezygnować z subskrypcji.
  Kontynuuj
  Formularz wniosku