Praca z językiem francuskim
FACHPRACA
Kraków, Poland
4 d. temu

Dla naszego klienta, jednej z międzynarodowych firm z siedzibą w Krakowie, poszukujemy osoby ze znajomością języka francuskiego (B2 / C1) oraz języka angielskiego (B2 / C1) na stanowisko Customer Service gotowej do podjęcia współpracy na okres 12 miesięcy.

Osoba na tym stanowisku będzie odpowiedzialna za kontakt z zewnętrznymi dostawcami w celu informowania ich o korzyściach płynących z korzystania z nowej platformy stworzonej przez firmę, przesyłanie szkoleń on-

line oraz innych materiałów na temat oprogramowania jak również za badanie ewentualnych argumentów za i przeciw odnośnie jego obsługi .

Idealny kandydat oprócz znajomości wyżej wymienionych języków powinien posiadać wcześniejsze doświadczenie zawodowe z obszaru obsługi klienta.

Ponadto, poszukujemy osoby energicznej, komunikatywnej, zaangażowanej w wykonywane obowiązki, która lubi pracę z ludźmi i nie boi się nowych wyzwań.

Oferujemy możliwość zdobycia cennego doświadczenia w międzynarodowej korporacji i pracę w dynamicznej, przyjaznej atmosferze.

Co powinieneś zrobić?

Jeśli ta oferta jest idealna dla Ciebie, kliknij Aplikuj’ i prześlij nam swoje aktualne cv.

Jeśli ta oferta nie jest dopasowana do Twoich oczekiwań, a poszukujesz obecnie pracy, skontaktuj się z nami.

Aplikuj
Dodaj do ulubionych
Usuń z ulubionych
Aplikuj
Mój adres email
Klikając przycisk "Kontynuuj", wyrażam zgodę neuvoo na przetwarzanie moich danych i wysyłanie powiadomień e-mailem, zgodnie z zasadami przedstawionymi przez neuvoo. W każdej chwili mogę wycofać moją zgodę lub zrezygnować z subskrypcji.
Kontynuuj
Formularz wniosku