Doradca klienta - praca sezonowa
ADREAMS Mateusz Smerda
Lubawa
‎22 godz. temu
source : Jobs.pl

Hej!

  • Co będziesz robić w wakacje? A może chcesz zarobić i zdobyć doświadczenie w branży RTV / AGD / IT?
  • Świetnie się składa, bo w Media Expert właśnie szukamy pracowników na sezon wakacyjny. Nie musisz mieć doświadczenia, wystarczą chęci i pozytywne nastawienie!
  • Zapewnimy Ci :

  • umowę zlecenie na czas wakacji (lipiec - sierpień)
  • możliwość zdobycia doświadczenia zawodowego
  • szansę poznania handlu w branży RTV / AGD / IT
  • Twoje zadania :

  • pomoc w układaniu towaru
  • prace porządkowe w salonie Media Expert
  • pomoc w rozładunku / załadunku towaru
  • Administratorem Twoich danych osobowych jest spółka TERG Spółka Akcyjna. Mamy siedzibę w Złotowie przy ul. Za Dworcem 1D.

    Twoje dane przetwarzamy w celu prowadzenia rekrutacji. Masz prawo w każdym czasie wycofać swoją aplikację pisząc e-mail na adres praca me.

    pl. Tutaj dowiesz się więcej o regułach przetwarzania przez nas Twoich danych.APLIKUJ NA : kariera.mediaexpert.pl

    podlaskie, warmińsko-mazurskie, mazowieckie, podlaskie

    A może Ci się spodoba i zostaniesz z nami na dłużej?

    Spróbuj!