Operator Frezarki/Maszyn - Lipsk - 15 Euro/h + 40 Euo/tyg. dieta
KS Service sp. z o.o.
Lipsk, Polska
‎16 godz. temu
source : Jobs.pl

Agencja Zatrudnienia KS Service Sp. z o. o. jest ogólnopolską Agencją Zatrudnienia, certyfikowaną w Krajowym Rejestrze Agencji Zatrudnienia pod numerem 7254.

Od wielu lat pomagamy pracownikom w znalezieniu odpowiedniej dla siebie pracy, a Klientom umożliwiamy pozyskiwanie najlepszych specjalistów na rynek polski i europejski.

Aktualnie, dla naszego Klienta z Niemiec, poszukujemy osób na stanowisko : Operator Frezarki / Tokarki / Maszyn do obróbki skrawania

JEŚLI POSIADASZ :

doświadczenie w pracy jako Operator Frezarki lub pokrewne

wykształcenie techniczne

komunikatywny język niemiecki lub język angielski

MAMY DO ZAOFEROWANIA PRACĘ, W KTÓREJ OTRZYMASZ :

 • niemiecką umowę na czas nieokreślony
 • atrakcyjne wynagrodzenie w kwocie 15 Euro / h brutto
 • dietę tygodniową w wysokości 40 Euro + dodatki (nadgodziny + 25%; soboty + 25%; praca zmianowa + 15%; niedziele + 50%)
 • pełny pakiet socjalny (ubezpieczenie zdrowotne i emerytalne)
 • zakwaterowanie w całości sfinansowane przez pracodawcę
 • wsparcie polskiego koordynatora, który jest na miejscu
 • JAKIE OBOWIĄZKI NA CIEBIE CZEKAJĄ?

 • obsługa maszyn typu frezarka, tokarka lub inne numeryczne
 • montaż maszyn i urządzań (np. walcarka, tokarka, maszyny do obróbki skrawaniem)
 • czytanie rysunków technicznych
 • nadzór nad poprawnością działania urządzeń
 • DODATKOWE INFORMACJE

  Zainteresowała Cię oferta?

  Aplikuj już dziś i rozpocznij pracę od zaraz!

  Ilość miejsc ograniczona.

  Aplikując na powyższą ofertę pracy, wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Agencja Zatrudnienia KS Service Sp.

  z o.o. (zgodnie z ustawą z dnia 10 maja 2018 roku o ochronie danych osobowych (Dz. Ustaw z 2018, poz. 1000 oraz zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016 / 679 z dnia 27 kwietnia 2016 r.

  w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95 / 46 / WE (RODO)).

  Oświadczam, że przyjmuję do wiadomości, że realizacja celu przetwarzania moich danych osobowych może wymagać udostępnienia ich innym podmiotom.

  Oświadczam, że przyjmuję do wiadomości, że podanie przeze mnie danych osobowych w celu ich przetwarzania jest dobrowolne, przy czym ich niepodanie może uniemożliwić realizację celu przetwarzania.

  Oświadczam również, że przyjmuję do wiadomości, że mam prawo dostępu do treści moich danych osobowych, ich poprawiania oraz usuwania.

  Żądanie usunięcia danych oznacza rezygnację z dalszego udziału w procesie rekrutacyjnym i spowoduje niezwłoczne usunięcie Twoich danych.

  Jeżeli nie wyrażasz takiej zgody, prosimy nie klikaj na przycisk APLIKUJ"

  Aplikuj
  Dodaj do ulubionych
  Usuń z ulubionych
  Aplikuj
  Mój adres email
  Klikając przycisk "Kontynuuj", wyrażam zgodę neuvoo na przetwarzanie moich danych i wysyłanie powiadomień e-mailem, zgodnie z zasadami przedstawionymi przez neuvoo. W każdej chwili mogę wycofać moją zgodę lub zrezygnować z subskrypcji.
  Kontynuuj
  Formularz wniosku