TRANSKRYBENT
ABM Fast Solutions
Rzeszów, Podkarpackie
2 d. temu
source : Lento.pl

Agencja Badawczo-Marketingowa Fast Solutions z siedzibą w Rzeszowie, to firma specjalizującą się w realizacji badań rynkowych, marketingowych i społecznych, a także szeroko rozumianej analizie danych.

Istniejemy od 2011 roku, natomiast od 2013 roku realizujemy projekty badawcze na terenie całego kraju. W związku z rozwojem poszukujemy osób do stałej lub doraźnej współpracy jako : TRANSKRYBENT - przepisywacz nagrań, transkryptor Poszukujemy do stałej współpracy studentów oraz absolwentów kierunków humanistycznych mieszkających na stałe lub tymczasowo na terenie Rzeszowa lub bliskich okolic.

Mile widziane są zatem osoby z wykształceniem kierunków socjologia, dziennikarstwo, pedagogika, marketing i zarządzanie, historia itp.

W zależności od Twojej dyspozycyjności czasowej i doświadczenia możemy zaproponować współpracę stałą lub doraźną, okazjonalną, dostosowaną do harmonogramu zajęć na studiach.

WYMAGANIA BEZWZGLĘDNE : - doświadczenie w wykonywaniu transkrypcji - umiejętność szybkiego pisania na komputerze - znajomość zasad poprawnej polszczyzny) - skrupulatność, odpowiedzialność i słowność - samodzielność i dobra organizacji pracy własnej - dobra znajomość pakietu MS Office / Google Docs Mile widziana jest umiejętność bezwzrokowego pisania na klawiaturze lub .

 • prawie bezwzrokowego ;) . ZAKRES TYPOWYCH ZADAŃ : Na tym stanowisku będziesz zajmować się głównie TRANSKRYPCJĄ, a więc przepisywaniem odsłuchiwanych nagrań do pliku tekstowego.
 • Do Twoich zadań należeć będzie jednak także wczytywanie się w emocje mówiącego, upewnianie się, że odnotowałeś / aś prawidłowy kontekst wypowiedzi.

  Jakość Twojej pracy będzie przez nas nadzorowana, gdyż od niej zależy pośrednio także jakość projektów, które realizujemy. OFERUJEMY :

 • udział w szkoleniu, a następnie w ciekawych projektach badawczych,
 • możliwość zdobycia cennego doświadczenia zawodowego w firmie konsultingowej,
 • pracę w tylko już częściowo młodym zespole ;) , ale na pewno w miłej atmosferze,
 • możliwość realnego dalszego rozwoju zawodowego w naszej firmie jako stały pracownik zespołu badawczego. FORMA WSPÓŁPRACY :
 • umowa cywilnoprawna
 • wynagrodzenie na postawie stawki godzinowej, a w przypadku nietypowych projektów wynagrodzenie ustalane indywidualnie Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie CV na adres Prosimy o dopisanie w CV następującej klauzuli : Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez ogłoszeniodawcę moich danych osobowych, zawartych w mojej ofercie pracy, dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r.
 • o ochronie danych osobowych (t.j. Dz. U. z 2016 r., poz. 922). Jednocześnie wyrażam zgodę na przetwarzanie przez ogłoszeniodawcę moich danych osobowych na potrzeby przyszłych rekrutacji.

  Zgłoś tę pracę
  checkmark

  Thank you for reporting this job!

  Your feedback will help us improve the quality of our services.

  Aplikuj
  Mój adres email
  Klikając przycisk "Kontynuuj", wyrażam zgodę neuvoo na przetwarzanie moich danych i wysyłanie powiadomień e-mailem, zgodnie z zasadami przedstawionymi przez neuvoo. W każdej chwili mogę wycofać moją zgodę lub zrezygnować z subskrypcji.
  Kontynuuj
  Formularz wniosku